מאמרים בנושא העיצוב האנושי

שערי ה"לבדיות" Aloneness – שער 33

שער 13 הוא ה Safe Space לשיתוף. אנשים ירגישו נוח לשתף איתכם סודות, ואתם תאזינו ותאחסנו את המידע והסודות שלהם. לפעמים לא תבינו למה זה קורה, כי לא ביקשתם את השיתופים האינטימיים הללו.

קראו עוד »

מרכז ספלין: כך אנו מעוצבים לשרוד

הטחול הוא חלק מהמערכת החיסונית, ותפקידו לנקות את הדם ולעזור לחסום פולשים זרים לגוף. הוא מייצג במפה את המערכת החיסונית, מרכז המודעות הפיזית, הגופנית, הקמעית, אינטואיציית FFF (Fight, Fly, Freez).

קראו עוד »

מרכז לב-אגו: מהו כוח רצון?

הלב-אגו הוא מרכז ההישרדות החומרית. והחומר בחיינו מייצג את אחת ההתניות החזקות בעולם שלנו! האגו דוחף אותנו כל הזמן להיות "יותר" (יותר יפים, יותר עשירים, יותר שלווים, בני זוג יותר תומכים וכו').

קראו עוד »

מרכז G: מה הקשר בין זהות, כיוון ואהבה?

אם אנחנו לא יודעים מי אנחנו, לא מחוברים לעצמנו ("האני הגבוה"), אבודים או חסרי כיוון – אנחנו לא יכולים להיות באמת באהבה. המרכז הזה מייצג את היכולת שלנו לאהבה, את ההחלטיות להקשיב למה שנכון עבורנו, האומץ לפעול בכיוון שנכון לנו והאותנטיות שלנו.

קראו עוד »

מרכז הגרון: איך לתקשר עם העולם?

תפקידו המרכזי של הגרון לבטא את מי שאנחנו, מה אנחנו חושבים, מרגישים, יוצרים ולומדים. מה אנחנו יודעים ומה ברצוננו לתרום. מה ראינו או שמענו ואנחנו יכולים לשתף כדי להעצים אחרים.

קראו עוד »

מרכז אג'נה: למה אנחנו מחפשים וודאות?

התפקיד הראשוני, הבולט ביותר של מרכז הקונספטים הוא לחשוב, לעבד מידע ונתונים, להיות יצירתי בתהליכי החשיבה, ולעורר אחרים לחשוב באופן מסודר. כאן המוח שלנו פורח, בונה ויוצר, מארגן ומסדר, חושב וממציא.

קראו עוד »

מרכז הראש: מהי השראה?

הראש/מוח/מיינד הוא כמו ספוג ענק שסופג את כל מה שקורה לנו מרגע הלידה. הוא מקבל את כל מה שאנחנו רואים, מריחים, שומעים, חשים, טועמים, חווים, מתנסים ולומדים בחיים האלה. המון אינפורמציה נכנסת אלינו מבחוץ.

קראו עוד »

לנוע עם מחזור הירח

במהלך החודש הרפלקטורים עוברים דרך כל המנדלה, וחווים את כל החיבורים, כל המרכזים, כל השערים, כל הטיפוסים הקיימים. הכל כמו עובר דרכם, וכך הם דוגמים את האנרגיה של כל מה שקורה סביבם.

קראו עוד »

מה מהדהד לך נכון?

שאלו את השאלות הבאות כדי לדייק את ההקשבה פנימה: האם אני אוכל להיות מי שאני באמת? האם זה הכיוון המדויק עבורי? האם אחווה תחושת אהבה במקום הזה? ההדהוד יחזור, יפגוש את הגוף, ויראה את הדרך.

קראו עוד »

בואו נדבר על האגו

כמה אסוציאציות יש למילה הזו, אגו. רובן, בתרבות שלנו, פחות מפרגנות. אנחנו מכירים את המילה 'אגואיסט', 'אגוצנטרי' ומילים נוספות שמתארות

קראו עוד »

מה אומר לנו הסקרל?

זה כל כך נפלא בעיני, שלסקרל יש ממש קולות שהוא יכול לבטא את עצמו דרכם. איזו זכות מופלאה זו עבורכם, גנרטורים סקרליים. כמה שזה הופך את החיים ליותר ברורים ובהירים.

קראו עוד »

מה זה אומר "בהירות רגשית"?

רגש אינו דבר סטטי. הוא כל הזמן זז. אנחנו כועסים ונרגעים, מתוחים ושלווים, עצובים ושמחים. לכן, אין לנו יכולת אמיתית לסמוך עליו ברגע נתון, אלא רק לאורך זמן, כשאנחנו "דוגמים" את התנועה שלו.

קראו עוד »

לאן הגנרטורים-בנאים המהירים רצים?

אתם כאן כדי לבצע את העבודה במהירות וביעילות. עם זאת, חשוב מאד שלא תפעלו יותר מדי מהר, בגלל חוסר סבלנות, כדי לא לדלג על שלבים חשובים בדרך, או להשאיר מאחוריכם את שאר האנשים שלא מבינים לאן אתם הולכים.

קראו עוד »

את מי באתם להעריך, רפלקטורים?

מעריכים, רפלקטורים יקרים, אתם כאן כדי להחיות ולהרים את האנרגיה של אחרים. אתם מקבלים את האחר, ובאופן טבעי עוזרים. אתם אלו שרואים מה לא עובד, ומנחים את האחרים בעדינות אל עבר שיתוף פעולה, שלום ושוויון.

קראו עוד »

עולמם של המניפסטורים-יזמים

יזמים יקרים, אנשים מחכים לכם שתיזמו דברים חדשים ו"תנערו" את הקיים. ולכן אחד הדברים החשובים ביותר עבורכם הוא אומץ! היכולת לפעול מתוך ההשראה הפנימית, מתוך היצירתיות שבכם, ולהניע תהליכים חדשים, אינה מובנת מאליה בעולמנו.

קראו עוד »