יעוד חייך

להתחבר אל מקורות העוצמה האמיתיים שלך

%d7%93%d7%a9%d7%a4

  הזדמנות מרגשת לקבל את מפת ה – Human Design שלך
להכיר את מערכת ההפעלה האנרגטית הייחודית איתה הגעת לעולם
ולהבין מהי האסטרטגיה הנכונה עבורך להתנהלות בחיים
%d7%93%d7%a9%d7%a4

מהו ה Human Design ?

ה – Human Design מתייחס אל 4 טיפוסים אנרגטיים שקיימים בעולם, ולכל טיפוס יש אינספור חיבורים ייחודיים.
בעזרת המפה אפשר לזהות את הטיפוס שאני, לדעת מהי האסטרטגיה הטובה ביותר עבורי להתנהלות ולקבלת החלטות, ללמוד איך להפסיק את התלות בראש ובמחשבות שכל הזמן מזמזמות במוח ולא מרפות, איך להתחבר לכיוון הנכון שלי בחיים, להתנהל נכון עם הרגשות, לזמן שפע אל חיי, לפעול ללא לחץ ועוד המון תחומים שהידע הזה נוגע בהם.

ה Human Design מורכב מתורות עתיקות כמו אי-צ'ינג (תורה סינית מלפני כ-5000 שנים), צ'קרות, קבלה ואסטרולוגיה, בשילוב ידע מרתק של העולם החדש המבוסס על פיזיקה קוונטית וכימיה, והוא עוסק בכל הקשור לחיים כאן על פני כדור הארץ.

הדלת שפותחת בפנינו את הידע העמוק והמדויק מגיע מהאסטרולוגיה, דרך תאריך, שעה ומקום הלידה, ומטרתו העיקרית ללמד אותנו איך לנתק את התלות שלנו במיינד ולהתחבר מחדש לסמכות הפנימית שאיתה הגענו לעולם, הידיעה שקיימת בכל אחד ואחת מאתנו.

לכל אחד מפה שונה (כן, גם לתאומים). ממש כמו טביעת אצבע או פתית שלג!

הכרות עם המפה הייחודית ועם הכלים שאיתם הגעת לעולם מאפשרת חיבור לרגשות, לדחפים, לדרכי הביטוי, לאופן עיבוד המחשבות, לאהבה, לאגו, לכיוון הנכון בחיים ולעוד הרבה מיידעים שנחשפים בתהליך קריאת המפה.

לקבלת המפה האישית שלך יחד עם הסברים על הטיפוס שאת/ה
עליך למלא את כל הפרטים כאן:

לתיאום תהליך קריאת מפה אישית יש למלא פרטים ולעבור לדף הבא.
במידה ונולדת בישראל ואין ברשותך שעת לידה ניתן לפנות ולבקשה דרך משרד הפנים בטלפון 3450* (יש להמתין בסבלנות למענה אנושי) או בטופס

מלאו את הפרטים כאן:

הנה קצת מהחוויות ששיתפו אותי אחרי קריאת המפה