רפלקטור

ברכות חמות.

הצטרפת למיליוני אנשים בעולם שמכירים את ה-HUMAN DESIGN, ומחוברים אל מערכת ההפעלה האנרגטית איתה באו לעולם.
ה-HUMAN DESIGN מורכב מתורות עתיקות כמו אי-צ'ינג (תורה סינית מלפני כ-5000 שנים), צ'קרות, קבלה ואסטרולוגיה, בשילוב ידע מרתק של העולם החדש המבוסס על פיזיקה קוונטית וכימיה, והוא עוסק בכל הקשור לחיים כאן על פני כדור הארץ.

הידע הזה פותח בפניך דלת אל היכרות עמוקה עם עצמך ומעניק כלים להבנת האסטרטגיה הנכונה ביותר לקבלת החלטות ולהתנהלות בחיים, באופן שיאפשר לך לחוות את המסע הייחודי שלך בעולם.

ישנם בעולם ארבעה טיפוסים אנרגטיים שעליהם היומן דיזיין מדבר.

הטיפוס שלך הוא: REFLECTOR

רפלקטורים מהווים כ-1%-1.5% מהאנושות. וכשמם כן הוא – באו לכאן לשקף לכל שאר הטיפוסים את ההתנהלות שלהם, כדי שיהיו מודעים ויזכרו לפעול בהתאם לטיפוס שהם.

היהדות מדברת על ד' אמותינו. המקבילה לכך בדיזיין היא ההבנה שסביב כל אחד ואחת מאיתנו יש שדה אנרגטי שעוטף אותנו כ-2 מטר לכל כיוון. כלומר, אם אנו עם אדם נוסף במרחק של פחות מ-4 מטר אחד מהשני (2 שלו ו-2 שלי) יש השפעה הדדית אנרגטית שבאה לביטוי ברבדים העמוקים ביותר של האנרגיה והדרך בה אנו פועלים, בדרך כלל לא במודע.

השדה האנרגטי שעוטף את הרפלקטורים הוא שדה מתחלף – נסגר ונפתח בהתאם לבחירתם. רפלקטור יכול לשבת בבית קפה ולשמוע שיחה שמתקיימת בשולחן רחוק ממנו, וכשמגיע החבר ומתיישב איתו בשולחן הוא פשוט "יסגור" את השדה ויפסיק לשמוע.

 

המתנה שלך היא שיקוף המציאות עבור אחרים.

יש אתגר גדול בשיקוף המציאות הזו, מכיוון שהדרך היחידה לרפלקטור לדעת מה נכון היא להמתין לפחות 28 ימים. הכינוי של היומן דיזיין לרפלקטורים הוא: אנשי הירח.

הרפלקטורים מגיעים לעולם עם כל המרכזים האנרגטיים פתוחים (כדי שיוכלו לדגום אחרים סביבם), לכן חשוב מאד עבורים להיות בסביבת האנשים הנכונים, כדי שלא יושפעו מסביבה לא תורמת. עליהם להמתין חודש שלם (לפחות!) לפני קבלת החלטות חשובות. במהלך החודש הם "דוגמים" את כל קשת האפשרויות האנרגטיות, ורק אז עושים את הבחירה שלהם.

הדבר החשוב לך ביותר בחיים הוא הפתעות טובות.

כדי שזה יקרה עליך לאפשר לעצמך לקחת את הזמן. זה מאתגר בעולם כל כך דינמי ומהיר כמו שלנו, אבל זו הדרך היחידה עבורך להבין מהו הכיוון הנכון לך בחיים.

לכן, האסטרטגיה הנכונה עבורך היא להמתין 28 ימים לפני החלטה.

כמובן שזה לא אומר שאין עשייה במהלך החודש הזה, מכיוון שבכל חודש מתבצעות החלטות שלקחת בחודשים הקודמים. ועדיין – אם אין המתנה ראויה, תהיה חוויה עוצמתית של אכזבה.

הדרך היחידה לא לחוות אכזבות היא להקשיב לעצמך, לפעול בקצב הנכון עבורך, ולסמוך על התכנית הגדולה – שאותה באת לדגום ולשקף לאחרים – שתוביל אותך למקום הנכון ביותר עבורך. ושם מחכות כל ההפתעות הטובות.

היכרות עם הטיפוס שלך היא רק השלב הראשון בהבנת המערכת האנרגטית.

חשוב להכיר את הקצב הנכון עבורך להגיב ולפעול (הסמכות – שהיא היסוד השני ביומן דיזיין),
ללמוד מהם המרכזים האנרגטיים הפעילים ודרך אילו מרכזים 'חודרים' אליך אחרים ומנהלים אותך,
ללמוד להכיר את הדרך שהמיינד פועל בניסיון לגרום לך להתנהג "כמו שצריך",
להכיר את מבנה הרגשות שלך,
ללמוד על דרך ההתמודדות שלך עם פחדים,
להבין מהיכן מגיעים הדחפים,
ובעיקר – להתחבר אל הדרך שלך לבטא את עצמך בעולם.

היומן דיזיין עוסק גם בכח הרצון, בתודעת השפע, בחיבור לכיוון הנכון בחיים, באהבה ובעוד נושאים רבים שנחשפים אחד לאחד לפרטי פרטים בתהליך קריאת המפה.

HD_map

אני מזמינה אותך לעשות את הצעד, שאולי יהיה הצעד החשוב ביותר עבורך (כפי שהיה עבורי), ולעבור קריאת מפה מקיפה בתשלום.
עלות קריאת מפה מקיפה 850 ₪ + מע"מ.

התהליך אורך כשעתיים, ומתבצע בזום או במפגש בראשל"צ, וההקלטה נשמרת אצלך כך שניתן לחזור אל כל המידע העצום שמתקבל במהלך הקריאה ולהפנים אותו בקצב שלך.

לתיאום קריאת מפה יש למלא את הפרטים ואני אצור איתך קשר טלפוני באופן אישי בימים הקרובים.

מאחלת לך לחיות את החיים שלך במלואם,
להכיר את מפת הדרכים הייחודית שלך,
להבין את מערכת ההפעלה (כי לא הגענו לעולם עם 'הוראות הפעלה') שלך,
לחיות ממקום של חיבור לעוצמות שבך,
להשתיק את הרעשים בראש ולאפשר סדר במחשבות,
ולקבל את הכלים הפרקטיים לבחירות והחלטות, שמותאמים אליך אישית.

או בקיצור: לחיות את הדיזיין שלך  GO LIVE YOUR DESIGN