מניפסטור

ברכות חמות.

הצטרפת למיליוני אנשים בעולם שמכירים את ה-HUMAN DESIGN, ומחוברים אל מערכת ההפעלה האנרגטית איתה באו לעולם.
ה-HUMAN DESIGN מורכב מתורות עתיקות כמו אי-צ'ינג (תורה סינית מלפני כ-5000 שנים), צ'קרות, קבלה ואסטרולוגיה, בשילוב ידע מרתק של העולם החדש המבוסס על פיזיקה קוונטית וכימיה, והוא עוסק בכל הקשור לחיים כאן על פני כדור הארץ.

הידע הזה פותח בפניך דלת אל היכרות עמוקה עם עצמך ומעניק כלים להבנת האסטרטגיה הנכונה ביותר לקבלת החלטות ולהתנהלות בחיים, באופן שיאפשר לך לחוות את המסע הייחודי שלך בעולם.

 

MENIFESTOR

ישנם בעולם ארבעה טיפוסים אנרגטיים שעליהם היומן דיזיין מדבר.

הטיפוס שלך הוא: MANIFESTOR

מניפסטורים מהווים כ-7%-8% מהאנושות. וכשמם כן הוא – באו לכאן להגשים את הרעיונות שלהם.

היהדות מדברת על ד' אמותינו. המקבילה לכך בדיזיין היא ההבנה שסביב כל אחד ואחת מאיתנו יש שדה אנרגטי שעוטף אותנו כ-2 מטר לכל כיוון. כלומר, אם אנו עם אדם נוסף במרחק של פחות מ-4 מטר אחד מהשני (2 שלו ו-2 שלי) יש השפעה הדדית אנרגטית שבאה לביטוי ברבדים העמוקים ביותר של האנרגיה והדרך בה אנו פועלים, בדרך כלל לא במודע.

השדה האנרגטי שעוטף את המניפסטורים סגור והודף. לכן, אף אחד לא באמת מצליח "לקרוא" אותם, והם סוג של אניגמה לאחרים. מכיוון שכך, אנשים מנסים לומר להם מה לעשות, לנהל אותם, לשלוט בהם. והדבר הכי גרוע למניפסטור זה שינסו לומר לו מה לעשות! כי מבחינה אנרגטית, הוא הגיע לכאן כדי לעשות את שלו, ולא כדי להגיב למישהו אחר.

המתנה שלך היא אומץ שמגיע מהיכולת ליזום מהלכים. כל שאר הטיפוסים בדיזיין אמורים להמתין למשהו כדי לפעול. אצלך זה אחרת, כי אינך זקוק לאף אחד. כשיש לך רעיון ש"מדליק" אותך – הגוף פשוט יודע להתחיל להגשים אותו. התכונה הזו עלולה לגרום לאנשים סביבך חוסר נוחות, מכיוון שהאנרגיה הסגורה שלך מקשה עליהם לקרוא ולהבין אותך. התוצאה היא שפעמים רבות הם עומדים בדרכך, חוסמים את תהליך ההגשמה שלך ומעוררים אצלך הרבה מאד כעס.

הדבר החשוב לך ביותר בחיים הוא שקט, שלווה, תחושת שלום פנימית – Peace.

כדי שזה יקרה עליך להסכים ליידע את האנשים סביבך לגבי כוונותיך, ובכך לאפשר להם לא לחסום אותך, לא להפריע, ולאפשר לך להגשים את מה שבאת להגשים. זו דרישה שלעיתים קצת מאתגרת את המניפסטורים, כי במהות שלהם הם פשוט קמים ועושים. אבל כדי למנוע הפרעות ומחסומים בדרך כדאי מאד ללמוד ליידע.

לכן, האסטרטגיה הנכונה עבורך היא ליידע לפני פעולה.

חשוב לזכור שמניפסטורים הם כמו ספינות גדולות בנמל קטן. כל תנועה שלהם עושה גלים בסביבה ומשפיעה על אחרים, וכאשר הם מיידעים – האנשים סביבם לא נלחצים, ואפילו משתפים פעולה.

עליך ללמוד לסמוך על עצמך ועל היקום, ולהיות מספיק אמיץ כדי להתניע את התהליכים שברצונך להגשים, גם אם הם פחות מתיישבים עם הסביבה ההומוגנית שלך. זה תפקידך – להביא רעיונות חדשים ולהוציא אותם לפועל.

היכרות עם הטיפוס שלך היא רק השלב הראשון בהבנת המערכת האנרגטית.

 

HUMAN DESIGN map

חשוב להכיר את הקצב הנכון עבורך להגיב ולפעול (הסמכות – שהיא היסוד השני ביומן דיזיין),
ללמוד מהם המרכזים האנרגטיים הפעילים ודרך אילו מרכזים 'חודרים' אליך אחרים ומנהלים אותך,
ללמוד להכיר את הדרך שהמיינד פועל בניסיון לגרום לך להתנהג "כמו שצריך",
להכיר את מבנה הרגשות שלך,
ללמוד על דרך ההתמודדות שלך עם פחדים,
להבין מהיכן מגיעים הדחפים,
ובעיקר – להתחבר אל הדרך שלך לבטא את עצמך בעולם.

היומן דיזיין עוסק גם בכח הרצון, בתודעת השפע, בחיבור לכיוון הנכון בחיים, באהבה ובעוד נושאים רבים שנחשפים אחד לאחד לפרטי פרטים בתהליך קריאת המפה.

 

אני מזמינה אותך לעשות את הצעד, שאולי יהיה הצעד החשוב ביותר עבורך (כפי שהיה עבורי), ולעבור קריאת מפה מקיפה בתשלום.
עלות קריאת מפה מקיפה 850 ₪ + מע"מ.

התהליך אורך כשעתיים, ומתבצע בזום או במפגש בראשל"צ, וההקלטה נשמרת אצלך כך שניתן לחזור אל כל המידע העצום שמתקבל במהלך הקריאה ולהפנים אותו בקצב שלך.

לתיאום קריאת מפה יש למלא את הפרטים ואני אצור איתך קשר טלפוני באופן אישי בימים הקרובים.

מאחלת לך לחיות את החיים שלך במלואם,
להכיר את מפת הדרכים הייחודית שלך,
להבין את מערכת ההפעלה (כי לא הגענו לעולם עם 'הוראות הפעלה') שלך,
לחיות ממקום של חיבור לעוצמות שבך,
להשתיק את הרעשים בראש ולאפשר סדר במחשבות,
ולקבל את הכלים הפרקטיים לבחירות והחלטות, שמותאמים אליך אישית.

או בקיצור: לחיות את הדיזיין שלך  GO LIVE YOUR DESIGN