גנרטור

ברכות חמות.

הצטרפת למיליוני אנשים בעולם שמכירים את ה-HUMAN DESIGN, ומחוברים אל מערכת ההפעלה האנרגטית איתה באו לעולם.
ה-HUMAN DESIGN מורכב מתורות עתיקות כמו אי-צ'ינג (תורה סינית מלפני כ-5000 שנים), צ'קרות, קבלה ואסטרולוגיה, בשילוב ידע מרתק של העולם החדש המבוסס על פיזיקה קוונטית וכימיה, והוא עוסק בכל הקשור לחיים כאן על פני כדור הארץ.

הידע הזה פותח בפניך דלת אל היכרות עמוקה עם עצמך ומעניק כלים להבנת האסטרטגיה הנכונה ביותר לקבלת החלטות ולהתנהלות בחיים, באופן שיאפשר לך לחוות את המסע הייחודי שלך בעולם.

 

ישנם בעולם ארבעה טיפוסים אנרגטיים שעליהם היומן דיזיין מדבר.

GENERATORהטיפוס שלך הוא: GENERATOR

גנרטורים מהווים כ-68% מהאנושות. הם הרוב על פני הכדור שלנו, ומבחינת הדיזיין הם הטיפוס שהכי "מותאם" לחיים כאן על פני האדמה – החיים בעולם החומר.

היהדות מדברת על ד' אמותינו. המקבילה לכך בדיזיין היא ההבנה שסביב כל אחד ואחת מאיתנו יש שדה אנרגטי שעוטף אותנו כ-2 מטר לכל כיוון. כלומר, אם אנו עם אדם נוסף במרחק של פחות מ-4 מטר אחד מהשני (2 שלו ו-2 שלי) יש השפעה הדדית אנרגטית שבאה לביטוי ברבדים העמוקים ביותר של האנרגיה והדרך בה אנו פועלים, בדרך כלל לא במודע.

השדה האנרגטי של הגנרטור פתוח ומכיל. קל לו להתקרב לאנשים (גם לא מוכרים), ואנשים מרגישים נוח להתקרב אליו. חשוב להדגיש שמדובר בשדה אנרגטי שאינו במודע, ולא בתפיסה תודעתית שמגיעה פעמים רבות מחינוך, התניות או רגשות שמנהלים אותנו.

המתנה שלך היא היכולת לקחת רעיונות, מחשבות, הזדמנויות, הצעות, השראה – ולהפוך אותם לחומר וצורה. הגנרטורים הם הבנאים של העולם הזה. הם אלו שבאו לקיים את החיים, הם "המנוע" שמזיז את הכל, האנרגיה שיוצרת את העשייה.

בין אם באמנות, בהורות, בטכנולוגיה, במחקר, בריפוי או בכל תחום אחר – גנרטורים הם אלו שמזיזים את האנרגיה שגורמת לדברים לקרות.

אנרגיית החיים מפעמת בך, והגעת לעולם כדי לעבוד ולאהוב את העבודה שלך!

האסטרטגיה הנכונה עבורך היא להמתין להגיב.

כיוון שהגנרטורים הם הטיפוס המותאם ביותר לחיים כאן, בכדור הארץ, הכל זורם אליהם ומהם באופן טבעי. הם הטיפוסים ש"משחקים פינג פונג" עם העולם, מקבלים ומחזירים, מתנסים ומאפשרים, לומדים ויוצרים, וכל הזמן מעבירים את זה הלאה – למשפחה, לקהילה, ללקוחות, לחברה, לכל מי שנמצא סביבם.

'להמתין להגיב' אינו מכוון לחוסר עשייה, אלא לתשומת לב לסביבה, כי העולם הדינמי מתרחש סביבך, ועליך רק לבחור, ממש כך! מתוך כל אינספור השאלות, הזמנות, אפשרויות, רעיונות ואירועים אליהם הגנרטור נחשף כל הזמן. וכדי שתשומת לבך לא תסטה מהדברים הנכונים שמגיעים אליך, חשוב מאד לסמוך על העובדה שהיקום עובד איתך ועבורך.

הסימנים וההזמנות מגיעים אליך כל הזמן – שורה של שיר שאהבת, פוסט שהדליק בך משהו, מייל שקיבלת, שיחת טלפון שבה הוזמנת, שאלה שהופנתה אליך, ספר מעורר השראה שקראת, ועוד ועוד אירועים שכל הזמן מתרחשים סביבך.

אני אוהבת לדמיין את זה – כאילו יש סביבך הילה אנרגטית עם הרבה מאד דלתות, שכל הזמן נפתחות ונסגרות. הדבר החשוב ביותר עבורך הוא לכוון את האנרגיה למקום שבו נפתחת דלת, ולא לנסות להיכנס במקום שבו הדלת עדיין סגורה.

כאשר אינך מוכן להמתין, והאנרגיה שלך גורמת לך ליזום מהלכים שלא בהתאם לאסטרטגיה שלך, מכיוון שלא הגבת ל'דלת שנפתחה' בזמן הנכון עבורך, תחווה תחושות של תסכול.

עליך ללמוד לסמוך על עצמך ועל היקום, שישלח אליך את כל מה שנכון עבורך בזמן הנכון ובדרך הנכונה ביותר.

היכרות עם הטיפוס שלך היא רק השלב הראשון בהבנת המערכת האנרגטית.

חשוב להכיר את הקצב הנכון עבורך להגיב ולפעול (הסמכות – שהיא היסוד השני ביומן דיזיין),
ללמוד מהם המרכזים האנרגטיים הפעילים ודרך אילו מרכזים 'חודרים' אליך אחרים ומנהלים אותך,
ללמוד להכיר את הדרך שהמיינד פועל בניסיון לגרום לך להתנהג "כמו שצריך",
להכיר את מבנה הרגשות שלך,
ללמוד על דרך ההתמודדות שלך עם פחדים,
להבין מהיכן מגיעים הדחפים,
ובעיקר – להתחבר אל הדרך שלך לבטא את עצמך בעולם.

היומן דיזיין עוסק גם בכח הרצון, בתודעת השפע, בחיבור לכיוון הנכון בחיים, באהבה ובעוד נושאים רבים שנחשפים אחד לאחד לפרטי פרטים בתהליך קריאת המפה.

HD_map

אני מזמינה אותך לעשות את הצעד, שאולי יהיה הצעד החשוב ביותר עבורך (כפי שהיה עבורי), ולעבור קריאת מפה מקיפה בתשלום.
עלות קריאת מפה מקיפה 850 ₪ + מע"מ.

התהליך אורך כשעתיים, ומתבצע בזום או במפגש בראשל"צ, וההקלטה נשמרת אצלך כך שניתן לחזור אל כל המידע העצום שמתקבל במהלך הקריאה ולהפנים אותו בקצב שלך.

לתיאום קריאת מפה יש למלא את הפרטים ואני אצור איתך קשר טלפוני באופן אישי בימים הקרובים.

מאחלת לך לחיות את החיים שלך במלואם,
להכיר את מפת הדרכים הייחודית שלך,
להבין את מערכת ההפעלה (כי לא הגענו לעולם עם 'הוראות הפעלה') שלך,
לחיות ממקום של חיבור לעוצמות שבך,
להשתיק את הרעשים בראש ולאפשר סדר במחשבות,
ולקבל את הכלים הפרקטיים לבחירות והחלטות, שמותאמים אליך אישית.

או בקיצור: לחיות את הדיזיין שלך  GO LIVE YOUR DESIGN