שני העקרונות לחיים של הגשמה וסיפוק

flowers
מעל 20 שנים של ליווי בעלי עסקים
מעל 4 שנים של חיבור אנשים לחיים של אנרגיה ותשוקה
מעל 7 שנים של דיוק אנשים ובעלי עסקים אל הייעוד של חייהם
ותובנה אחת משמעותית שחשוב לי לשתף:
 
ישנם 2 עקרונות בלבד שיכולים לסכם את ההבדל בין מי שחווה סיפוק, הגשמה, צמיחה, הצלחה – לא משנה איך תקראו לזה, לבין מי שמתנהל בחייו בתחושת פספוס בלי להבין מה הוא לא עשה בסדר.
 
העיקרון הראשון הוא: תנועה
 
הדרך היחידה להזרים דם לגוף ולעסק, להתקדם ולצמוח, להגיע לאנשהו מתישהו, היא כאשר אנו בוחרים לזוז. כן, זה נשמע קצת פשטני אבל בלי תנועה אין אנרגיה ובלי אנרגיה לא קורה כלום. יש תנועות קטנות, קטנטנות, תנועות שהן למידה וקריאה וחוויה פרטית, ויש תנועות גדולות, מהירות, עוצמתיות!
 
לא חשוב מה הגודל ולא חשוב מה העוצמה של התנועה – בלעדיה אין סיכוי להגשים משהו בחיים.
 
התנועה מאפשרת לנו לעשות. היא גם מאפשרת לנו לפעמים להיכשל. היא גם מאפשרת לנו ללמוד ולהתפתח. היא מאפשרת לנו להרחיב את האופקים, היא מאפשרת לנו להיחשף לאנשים חדשים, למקומות חדשים, לרעיונות חדשים, היא מאפשרת לנו להתקדם!
 
העיקרון השני הוא: חוויה
 
העיקרון הזה נשען על התפיסה שאומרת שכל הפעולות שלנו נועדו כדי לגרום לנו להרגיש משהו. מה שבעצם מניע אותנו הוא הרגש. אנו מחפשים אהבה, הערכה, כבוד, תחושת סיפוק והגשמה, שלווה, אושר, ביטחון, הוקרה – כל אלו הם רגשות שאליהם אנו חותרים. או במילה אחת: החוויה שאליה אנו שואפים. כדי להגיע אל עוצמת החוויה אנו בוחרים את הפעולות המתאימות, בהתאם לערכים שלנו, לאמונות ולהרגלים וכמובן לסביבה שבה אנו מתנהלים.
 
אז מה הסוד להצלחה?
 
להבין מה החוויה שאליה אנו שואפים, וכל הזמן לנוע ולהתקדם לעברה.
 
פשוט, נכון?
 
אני הבנתי שהחוויה אליה אני שואפת כמעט בכל הפעולות שלי היא תשוקה! הבנתי שאני רוצה להתלהב ליהנות, להגשים, להצית את האש בלב שלי ושל אנשים אחרים. וזוהי אכן החוויה שאני פועלת להשיג ולהגשים בחיי.
 
מה החוויה שלכם?
מוזמנים לשתף!
 
מאחלת לכם שנה דינאמית ומלאת חוויות!

מוזמנים לשתף:

מוזמנים ליצור איתי קשר