עולמם של המניפסטורים-יזמים

manifestors

ברוכים הבאים לעולמם של המניפסטורים-יזמים (Innovators)

במאמרים הקודמים הכרנו את השדות האנרגטים של הגנרטורים-בנאים הקלאסיים והמהירים (גנרטורים וגנרטורים מגשימים MG) ושל הפרוג'קטורים-יועצים.

היום נפגוש את השדה המיוחד של המניפסטורים-יזמים, שמהווים בערך 8% מהאנושות, והשדה האנרגטי שלהם סגור והודף.

יזמים, יש לכם את המתנה המופלאה ואת היכולת לפעול באופן עצמאי, ליזום פעולות ולהשפיע על אחרים.

כאשר יש לכם את החופש ליצור אתם מביאים מקוריות והשראה לאחרים, ומשפיעים על כל מי שסביבכם. כלומר – האימפקט של היזמים בעולם הזה מורגש מאד. הם כמו ספינה גדולה בנמל קטן. כל תנועה שלהם עושה גלים, אבל ברוב המקרים הם פשוט לא מודעים לכך!

השדה הסגור וההודף פועל כך שלא רק שאחרים לא מצליחים "לקרוא" אותם, אלא שגם הם לא "פתוחים" לקרוא אחרים. אם נשים לרגע את הפוליטיקלי קורקט בצד, אז אפשר לומר שבמהות, באמת "לא אכפת" להם מאחרים. הם כאן כדי לעשות את הדברים שלהם, להעלות רעיונות ולפעול מתוכם, ולא כדי להקשיב לרעיונות שמגיעים מאחרים.

אני תמיד מדמיינת את היזמים כאותה אצבע שמפילה את הדומינו הראשון, ומשם הכל מתחיל לנוע. תוכלו לראות דוגמאות נפלאות לכך כאן.

ההילה הצמודה והמרחיקה (קצת כמו טפלון ששום דבר לא נדבק אליו) עלולה לגרום ליזמים להרגיש בודדים, מכיוון שבאופן לא מודע הם גורמים לשאר הטיפוסים להרגיש לידם קצת לא נוח. הם בעצם הטיפוסים היחידים שלא ניתן לשלוט בהם, אבל הם גם אלו שהכי מותנים לפעול שלא מתוך ההילה האנרגטית שלהם.

הסיבה לכך שחלק גדול מהיזמים חווים כעס בחייהם היא שהם מרגישים שחוסמים אותם. יש להם רעיון לעשות משהו, הגוף שלהם מאותת להם "כן" לאותו רעיון, והם מתחילים לנוע במרחב. אבל הרי אף אחד מאיתנו לא באמת זאב בודד, ובמיוחד היזמים שכל כך משפיעים על אחרים. ואז הם חווים קשיים. אנשים עומדים בדרכם, צצים כל מיני אתגרים לא צפויים שלא מאפשרים להם לבצע את מה שהם כל כך רוצים לעשות, והם כועסים. לפעמים על עצמם, לפעמים על אחרים ולפעמים על העולם. כי הם כאן כדי ליזום תהליכים, והם לא מצליחים להגשים את תפקידם הגבוה: Transform Devine Inspiration into Action.

לכן, יזמים יקרים, עליכם לבחור ליידע. ואני אומרת בכוונה "לבחור" מכיוון שזה לא משהו שהוא טבעי עבורכם. אתם פשוט רוצים לעשות את הדברים שלכם, אבל כדי שלא יפריעו לכם, כדי שלא יחסמו לכם את הדרך, כדי שלא ישאלו אתכם שאלות מיותרות – עליכם לתרגל יידוע. ובעיקר ליידע את האנשים שיושפעו באופן ישיר מהמעשים שלכם.

זיכרו, הם לא יכולים לקרוא אתכם, בזכות השדה הסגור וההודף, וכאשר אתם מיידעים הם יכולים לעזור או פשוט לסור מדרככם. וכך גם האנשים שסביבכם לומדים ליידע אתכם, ולא לשאול אתכם שאלות.

יזמים יקרים, אתם חייבים לזכור שאנשים מחכים לכם שתיזמו דברים חדשים ו"תנערו" את הקיים. ולכן אחד הדברים החשובים ביותר עבורכם הוא אומץ! היכולת לפעול מתוך ההשראה הפנימית, מתוך היצירתיות שבכם, ולהניע תהליכים חדשים לגמרי אינה מובנת מאליה בעולמנו. אנו חיים בעולם שחושש משינויים, שמנסה לשמר את הקיים, שנאחז בהרגלים, אמונות, אמיתות, שיטות, גם אם הן כבר לא משרתות אותנו.

חשוב לי להדגיש ולומר כאן עוד כמה מילים על דרך התקשורת עם יזמים, שגם היא שונה מהתקשורת בין שאר הטיפוסים: אל תשאלו אותם שאלות!

מבחינת היזמים, שאלות הן עוד הפרעה בפלואו של היצירה והזרימה שלהם, והם מרגישים שמאלצים אותם להסיט את תשומת הלב ממה שחשוב להם, כדי לענות על שאלות מבחוץ. לכן, דברו איתם בנקודות. לדוגמה: אל תשאלו יזם "רוצה להיפגש בשעה 0900?" אלא אימרו: "נוח לי להיפגש ב-09:00. אשמח לדעת מתי נוח לך." זה משאיר ליזם את היכולת לפעול או לא לפעול מתוך עצמו, ולא מתוך התניה חיצונית.

אם אתם ואתן קוראות וקוראים את המאמר הזה, והשדה שלכםן סגור והודף, שדה של המניפסטורים-יזמים, אשמח מאד שתשתפו אותנו, אם מתאים לכם, בחוויה של החיים בשדה האנרגטי הסגור וההודף, ואולי גם תספרו לנו איך אתם יוזמים בחיים וכמובן בעסקים.

מוזמנים לשתף:

מוזמנים ליצור איתי קשר