סדרת האהבה #5 – שער 10: מהי האהבה הטהורה ביותר?

10

במפת העיצוב האנושי אפשר למצוא 10 שערים שעוסקים באופנים שונים באהבה. ארבעה מהם נמצאים במרכז הזהות, הכיוון והאהבה (G Center): 10, 25, 46 ו-15.

היום נעמיק באחד מהם: שער 10 – ההתנהגות של העצמי Behavior of Self.

השער הזה מביא את המסר הטהור ביותר: אני האהבה!

שער 10 הוא השער המורכב ביותר מבין השערים במרכז G, היחיד שמתחבר אל 3 שערים: 57 במרכז האינטואיציה (ספלין) 20 במרכז הגרון, ו-34 במרכז הסקרל (אנרגיה).

שער 10 מייצג את 6 ההתנהגויות של העצמי, כל אחת מופיעה בקו אחר של השער, ולמי שמכיר את הפרופילים (עליהם אכתוב בהמשך) – הם מגיעים מתוך השער הזה:

10.1 – צניעות וענווה Modesty

10.2 – הנזיר The Hermit

10.3 – הקדוש המעונה The Martyr

10.4 – האופורטוניסט The Opportunist

10.5 – הכופר The Heretic

10.6 – המנהיג/מודל השראה The Role Model

שער 10 מייצג את אחת מארבע תכונות האהבה: אהבת העצמי. זוהי היכולת להתאים את ההתנהגות שלנו בכל מצב נתון.

כשפועלים בהקשבה לאסטרטגיה ולסמכות, שער 10 מעצים את הפוטנציאל להיכנע ולחיות את מי שאנחנו באופן האותנטי והנקי ביותר. כאשר אנו לומדים מי אנחנו, מקבלים את מי שאנחנו ואוהבים את מה שהופך אותנו לייחודיים, אנו מעצימים גם אחרים לאהוב את עצמם. השער הזה מחובר עמוקות לדרך בה האנושות תנוע דרך המאה ה-21 והשינויים העוצמתיים המתחוללים. התעוררות לא תתאפשר ללא קבלה עצמית!

כאשר אנחנו מחברים ומכבדים את העונג שבגילוי החיים מתוך מודעות עצמית, אנו מעצימים את הפוטנציאל לחיות כמי שאנחנו באמת, בתשומת לב לעכשיו.

המפתח הוא לאהוב, לסמוך ולקבל את עצמנו בכל מצב, בכל התנהגות שנכונה עבורנו. היכולת הזו מתאפשרת רק כשאנחנו מחוברים לתחושת הזהות העמוקה שלנו, יודעים מי אנחנו באמת, ופועלים מתוך האותנטיות שלנו.

השער הזה עוסק בלימוד ואימוץ מה שמייחד אותנו. כלומר, אם אנחנו לא יודעים מה הייחודיות שלנו, עלינו ללמוד להכיר את עצמנו, ולהתאהב בעצמנו, לאמץ את מי שאנחנו באמת.

שער 10 מזכיר לנו כמה חשוב להיות מועצמים ולחיות בצורה אותנטית, באופן שמייצג את העצמי שלנו. וכאשר נפעל באופן הזה, נמצא בתוכנו את היכולת להעצים גם אחרים לאהוב ולקבל את עצמם.

מוזמנים לשתף:

מוזמנים ליצור איתי קשר