מרכז הסקרל: אנרגיית חיים

סקרל

הפעם אנחנו מדברים על הבנאים והבנאים המהירים (גנרטורים וגנרטורים מגשימים MG), בעלי הסקרל הצבוע – מקור האנרגיה שלנו ושל העולם. במאמר שכאן כתבתי על הסקרל כסמכות. המאמר הזה עוסק בדרך בה הוא משרת אותנו כמרכז אנרגיה.

הסקרל מייצג במפה את כח החיים.

זוהי האנרגיה של הבנייה, הפעולה, המיניות, העבודה – כל מה שמגדיר בעצם את החיים על פני האדמה. למרות שיש גם את מרכז השורש, אני מרגישה שזהו המרכז הכי "מקורקע" במפה שלנו. הוא מחובר לחיים עצמם, ויוצר אנרגיה יומיומית שמזינה אותנו.

לפני שנעמיק במרכז הזה, הנה מילת אזהרה 🙂 – חברים יקרים, חבריי לסקרל המוגדר – יש לנו אחריות!

כל מי שמכיר אותי כבר יודע שיש לי סיפור עם המילה הזו: 'אחריות'. אני לא אוהבת ולא נהנית להיות אחראית לאחרים. אני באמת מאמינה שאני כאן כדי לעזור, ללמד, להדריך, ללוות, וכל אחד אמור בסופו של דבר להיות אחראי לעצמו.

אבל כגנרטורים-בנאים בעולם הזה אין מה לעשות. יש לנו אחריות על האנרגיה שאנחנו יוצרים (generating), שמשפיעה על כל העולם. לא רק על האנשים שאצלם המרכז הזה פתוח (יועצים, יזמים ומעריכים) אלא גם – ולדעתי בעיקר! – על אותם בנאים שאינם מכירים את העיצוב האנושי וחיים באופן שאינו מדוייק עבורם, מפזרים לכל עבר אנרגיה לא מאוזנת שמשפיעה על כל מי שלידם, ומוציאים את כל העולם מאיזון.

למה את כל העולם? כי רוב האנושות, 70% מהעולם הם גנרטורים-בנאים. אז תבינו מה קורה כשרוב האנשים לא מחוברים לעצמם, לא מבינים איך האנרגיה שלהם פועלת ועד כמה היא משפיעה על כולם.

זו מבחינתי האחריות עליה אני מדברת.

מרכז האנרגיה, הסקרל, מייצג את הדחפים הבסיסיים של אוכל, סקס, עבודה. הסקרל מוגדר רק אצל בנאים/גנרטורים (כולל MG).

אחד המשפטים המוכרים בעיצוב האנושי הוא: "העולם שייך לסקרלים", או This is a Generator's world.

השדה הפתוח והמחבק של הגנרטורים ממגנט אליהם את מה שהם צריכים להגיב אליו. אם הם לא פועלים מתוך האסטרטגיה והסמכות, ולא ממתינים להגיב אל מה שמתמגנט (אלא יוזמים מתוך הלחץ של הראש), הם משחררים לעולם אנרגיה לא מאוזנת, ומוציאים את שאר הטיפוסים מאיזון.

בעלי סקרל מוגדר (כ-70%): מאמינים בעצמם ובחיים, מגיבים ולא יוזמים! מקשיבים לגוף ולא למחשבה אה-אה, כן-לא, בא לי-לא בא לי, יש אנרגיה-אין אנרגיה.

בעלי סקרל פתוח (כ-30%): מעצימים כוח חיים מהאנשים סביבם, (הם לא תוכננו לשאת את האנרגיה הזו כל הזמן) ועלולים להתמכר אליה ולהפוך ל-Super Slaves.

אני תמיד אומרת שגנרטורים-בנאים שפועלים בהתאם לאנרגיה שלהם, עושים את מה שהם אוהבים ואוהבים את מה שהם עושים, פשוט "עפים על החיים", "טורפים את החיים", ומרגישים שהם בונים ויוצרים דברים משמעותיים בחייהם.

שאלה מנחה: האם אתה עדיין לא יודע מתי מספיק זה מספיק? הטיפוסים עם הסקרל הפתוח נשאבים וניזונים מהאנרגיה של הגנרטורים, אבל הם לא כאן כדי להיות "הבנאים". עליהם להשתמש באנרגיה הזמינה עבורם בחכמה (דרך אסטרטגיה וסמכות).

אז סטטיסטית, גם מבין הקוראים והקוראות של המאמר הזה, יש רוב של בנאים (גנרטורים) או בנאים מהירים (MG).

איך אתם חווים את האנרגיה הזו אצלכם? האם אתן מודעות אליה בכלל?

עד כמה אתם מכירים את ההשפעה האנרגטית שלכם על אחרים?

ולאלו מכםן שהמרכז הזה פתוח אצלם – יועצים, יזמים, מעריכים – איך אתם חווים את האנרגיה של הבנאים לידכם? עד כמה אתן מושפעות ממנה?

מוזמנים לשתף:

מוזמנים ליצור איתי קשר