מי אתם, גנרטורים-בנאים?

builder

הנה כמה אמיתות שעומדות בבסיס כל הידע של העיצוב האנושי, ובחוויה שלי בלעדיהן נתקשה לחיות בסנכרון פנימי, או יותר מדויק – נתקשה לחיות בניסוי:

  1. הכל אנרגיה.
  2. אנחנו ישויות בינאריות.
  3. המיינד הוא לא הסמכות לקבלת החלטות.
  4. אסטרטגיה וסמכות הן הדבר החשוב ביותר. כל השאר "ממתקים למיינד".
  5. העיצוב האנושי עוסק בשני תחומים מרכזיים: קבלת החלטות אותנטיות ומערכות יחסים.

מתוך חמש התובנות הללו, ניתן להתחיל לנוע במרחבי העיצוב האנושי – הן ה"קלאסי" והן העסקי/מקצועי ולבחון את המקום שלנו בעולם.

במאמרים הקרובים ניגע באמיתות הללו, מהמקום הכי אותנטי שלהן, כדי שנוכל להבין את ההתייחסות הרלוונטית לעולם הקריירה והעסקים. בין אם אתם חיים את העיצוב האנושי ובין אם עדיין לא – על זה מתבסס הכל.

מה זה אומר "הכל אנרגיה"?

האמת, שאת המשפט 'הכל אנרגיה' שמעתי אינספור פעמים לאורך תהליך ההתפתחות האישי והרוחני שלי, ומעולם לא הבנתי מה זה אומר. כלומר, המילים ברורות כמובן, אבל לא הבנתי מה לעשות איתן (ונדבר הרבה על ה"לעשות" הזה כשנעמיק בטיפוסים השונים).

זה נשמע מגניב בתור איזשהו סלוגן, להרגיש שאני "בעניינים", מחוברת לעצמי, אבל מעבר להבנה המנטלית והקבלה שכל העולם והיקום הזה מורכב מחלקיקי חלקיקים תת-אטומיים שמרכיבים את הכל, כולל אותי, לא ידעתי מה זה אומר.

עד שפגשתי את העיצוב האנושי ואת השדות האנרגטיים.

אני נזכרת בחיוך איך אחת מבעלות העסקים שאני מלווה שאלה אותי "למה רק ארבע?" כשהיא מכוונת לארבעת השדות האנרגטיים עליהם מדבר העיצוב האנושי (כן, יש לה ראש מוגדר! 🙂 ). והאמת היא שלא הייתה לי תשובה. אני די בטוחה שאין תשובה לשאלה הזו. או יותר נכון, התשובה האמיתית היא: ככה. ככה זה, כך הגיע הידע וזה מה שיש.

מצחיק לחשוב שאני אף פעם לא שאלתי את השאלה הזו. פשוט קיבלתי את העובדה שזה המצב. וכמה זה נפלא שיש אנשים ששואלים שאלות.

אז יש ארבעה שדות אנרגטיים שמגדירים את הטיפוסים השונים. בואו נעצור כאן הפעם, וננסה לזהות או להזדהות עם השדות שלנו, שמהם כמובן נגזרת אסטרטגיית ההתנהלות שלנו בעולם (ונדבר על זה כשנעסוק באסטרטגיה וסמכות).

והיום נדבר על הבנאים הקלאסיים והבנאים המהירים (גנרטורים וגנרטורים מגשימים MG)

השדה האנרגטי של הבנאים (קלאסיים או מהירים) הוא שדה פתוח וממגנט. הבנאים (גנרטורים ו-MG) מהווים כ-68% מאוכלוסיית העולם, ולכן לא מפתיע המשפט של רא: This is a Generators world.

השדה הפתוח פועל כמו מגנט חד-כיווני, ומושך אליו רעיונות, הזדמנויות, אפשרויות, הזמנות, שאלות, פרוייקטים, אנשים, מכל הבא ליד. כל דבר יכול "להדליק" אותו – שיר, שורה בספר, ציוץ ציפור, זריחת השמש, פוסט, מייל, שאלה, שיחה מקרית ששמענו… הכל!

אבל הנה הקטע המגניב – אם קלטתם את זה, אם זה במודעות שלכם, זה כנראה שייך לכם ולכן באיזשהו אופן. כלומר – זה עבר את "המסננת הלוגית והאנרגטית" שלכם, ולכן רלוונטי לחייכם. אולי זה משהו שאתם סקרניים לגביו, אולי זה משהו שמטריד אתכן, אולי זה משהו שאתם לומדים או מחפשים… אם זה משהו שאתם ערים אליו, זה אומר שהוא התמגנט אליכם מאיזושהי סיבה, בין אם אתם מבינים למה או לא מבינים למה (כי החלק הלא מודע שלכם הוא זה שמיגנט אותו אליכם).

בנאים, כשמם כן הוא. הגענו (כן, גם אני בנאית קלאסית) לכאן כדי "לבנות". המשפט הכל כך יפה באנגלית הוא: Turn insperation into Form. ברוב המקרים, נתקשה להחזיק רעיון, מחשבה, כיוון, בלי לפעול, בלי "לתת לו צורה" כדי להגשים אותו בעולם הזה, עולם החומר. זה חזק מאיתנו. צורך עמוק ליישם, ליצור, לבנות, לעשות.

כאשר אתםן משקיעות ומשקיעים את האנרגיה הנפלאה שלכםן במשהו שמלהיב, מרגש ו"מדליק" אתכם, תחוו סיפוק וחיוניות. אחרת, תנועו בעולם בתחושת תסכול שתכבה אתכםן.

אז השאלה שלי הפעם היא אליכם, הבנאים: איך אתם חווים את השדה האנרגטי הממגנט שלכם? ובתור בנאים, מה אתם בונים?

מוזמנים לשתף:

מוזמנים ליצור איתי קשר