מה מהדהד לך נכון?

waves

היום אנחנו הולכים לדבר על שתי סמכויות פחות מובנות בעיצוב האנושי, בכל אופן כך מתוך החוויה שלי. אני מכנה אותן סמכויות מהדהדות והן קיימות רק אצל פרוג'קטורים-יועצים.

הסיבה שבחרתי במילה "מהדהד" היא, שאנשים עם הסמכויות הללו חייבים לשמוע את עצמם מדברים עם אחרים, כדי לחוות בגוף את התובנות שעולות מתוך מה שהם עצמם אומרים. זה מזכיר לי שני בעלי חיים מאד אינטליגנטיים שפועלים כך: הדולפין, שהסונאר שלו מדייק אותו דרך ההדהוד החוזר, והעטלפים, ששולחים אותות ומציירים להם תמונת עולם מדוייקת מתוך הגלים החוזרים.

אנשים עם סמכות מהדהדת לא מדברים כדי שישכנעו אותם, או כדי לשמוע מישהו אחר אומר להם מה לדעתו הם אמורים לעשות, אלא כדי לשמוע את עצמם ולהתחזק תוך כדי כך, ולהרגיש אם מה שהם אומרים מדויק עבורם.

אנשים עם סמכות כזו ממש זקוקים ליועץ, חבר, שותף, מישהו שמבין את המכניקה שלהם ומוכן לשתף פעולה בכל פעם שהם פונים אליו כדי לדבר.

במפות תמצאו שרשום לכם SELF או NONE.

  1. סמכות SELF היא סמכות שנמצאת במרכז הזהות, הכיוון והאהבה (מרכז ג'י). אם הסולר פלקסוס (רגש) לא צבוע, הסקרל לא צבוע, הספלין (אינטואיציה) לא צבוע והלב-אגו (כח רצון) לא צבוע – זוהי הסמכות הבאה בתור מבחינת ההיררכיה של התדירות והכמות שלה, כמובן שלא מבחינת החשיבות! והיא יושבת במרכז הזהות, הכיוון והאהבה – מרכז G.

זוהי תחושה שבוחנת אם מה שקורה מתחבר למי שאני, לדרך שבה אני מכיר.ה את עצמי. החוויה ממוקמת באזור החזה. מאד עדין, ולוקח זמן ללמוד להכיר את זה. אלו אנשים שפועלים למען הסיפוק העצמי, הגעה לבהירות דרך שיחות.

הם משמיעים את האמת שלהם במילים. זה קורה רק כשהם מדברים עם מישהו ושומעים את האמת שלהם דרך השיחה והשיתוף.

שאלו את השאלות הבאות כדי לדייק את ההקשבה פנימה:

האם אני אוכל להיות מי שאני באמת?

האם זה הכיוון המדויק עבורי?

האם אחווה תחושת אהבה במקום הזה?

כשה-G מדבר יש לו תדר משלו, התדר של ה-SELF. התהליך של שמיעת האמת שיוצאת מכם יכול להיות מורכב בתחילה, אבל התדר נהיה יותר ויותר ברור ככל שמאפשרים לו להיות נוכח. וככל שמכירים את התדר, שמים לב שהגוף ממש נוטה לכיוון הנכון כשהאמת מגיעה. מזהים שבאמת רואים ומזמינים אתכם, ואז הסמכות הברורה, שמדברת את הידיעה והאמת שלה, נובעת מתוך אותה אסטרטגיה. רק אתם יכולים לזהות את האמת של עצמכם תוך כדי שיחה.

  1. סמכות NONE היא סמכות שנמצאת אצל אנשים שהחלקים הצבועים אצלם במפה הם רק מהגרון ומעלה. כל השאר מתחת לבן. עבורם במיוחד חשובה הסביבה והם לומדים דרך השיקוף של מה שהם אומרים. נקראים גם mental/outer authority. ההילה שלהם הרבה יותר חשובה מהסמכות! לכן, מה שהם צריכים לעשות זה "לטעום" את הסביבה, ללמוד אותה. ואם משהו לא מרגיש טעים זה כבר רמז שהם במקום הלא נכון.

אם לא הוזמנתם באופן מכובד להביע את דעתכם או לחשוב/לענות על נושא של מישהו אחר זה אומר שהם לא באמת רואים אותך! לכן, הדרך שבה עליהם להכיר את הסמכות שלהם היא דרך הקול האישי שלהם, בין אם הגרון מוגדר או לא מוגדר. כלומר – ללכת לדבר עם חברים ומכרים. כי רק דרך ההקשבה לדברים שהם עצמם אומרים, הם יכולים לדעת אם זה נכון עבורם או שעדיף שהם ישתקו.

כי אם אתה כזה – אתה מנסה להשיג תשומת לב והכרה כל החיים, ולא קיבלת אותם. אנשים עם סמכות NONE/מנטלית אמורים להמתין – לפעמים הרבה זמן – עד שהם לומדים להבין מה נכון עבורם, כי אף אחד אחר לא יכול לדעת. זו ההבנה שלהם את עצמם דרך ההקשבה לשיחה שלהם עם אחרים! לפעמים הם פשוט צריכים להוציא את זה החוצה, לדבר על זה, גם אם אין בסופו של דבר איזושהי החלטה, וזה בסדר כל עוד הם לא עושים משהו עם זה, כי יועצים אמורים להמתין להזמנה!

ככל שהם ישמעו את עצמם אומרים משהו פעם ועוד פעם ועוד פעם – הם יתחזקו בתחושה שזה מדויק עבורם.

עבור יועצים מנטליים חשוב מאד לקבל את ההכרה בזכות מי ומה שהם, אחרת הם לא יחוו מתיקות בחייהם (אלא מרירות). וזה ממש לא פשוט להתמודד עם ההתניות של כל המרכזים הפתוחים שמנסים להשפיע, וההילה שמנסה לגרום לך להיות משהו שאתה לא אמור להיות.

לכן, גם עבורם חשוב שיהיה חבר שאליו יוכלו להתקשר ולדבר איתו, בעיקר כדי להקשיב לעצמם. והם כבר מזהים אם זה סתם "בלה בלה" או דברים שנכונים עבורם. הם מרגישים את זה בגוף.

מוזמנים לשתף:

מוזמנים ליצור איתי קשר