מה אומר לנו הסקרל?

sacral

רוצים לדבר על הסמכות הסקרלית?

אההה? (כן? 🙂 )

אאא! (לא! 😉 )

אמממממ… (או שזה אולי וזה סוג של 'לא עכשיו'?)

כבר פרסמתי במאמר קודם את התמונה עם סוגי הסמכויות הפנימיות, ושם רואים בבירור את ההיררכיה. במקום הראשון – אנשים עם סמכות רגשית (כ-50%) ובמקום השני אנשים עם סמכות סקרלית (כ-33%).

מה זה אומר סמכות סקרלית?

זה אומר קודם כל שאתם בוודאות גנרטורים-בנאים. אתם יכולים להיות גנרטורים-בנאים קלאסיים או גנרטורים-בנאים מהירים (MG). שימו לב – אם מרכז הרגש שלכם מוגדר אתם לא בנאים סקרליים אלא בנאים רגשיים. אנא קיראו את המאמר שבו אני משתפת בסמכות הרגשית.

כשאני רואה מפה בפעם הראשונה, זה אולי הדבר הראשון שאני שמה לב אליו – האם מרכז הסקרל מוגדר, צבוע. ברגע שהוא צבוע אני יודעת שיש לי עסק עם גנרטורים-בנאים. אם הוא לא צבוע זה יכול להיות כל אחד מהטיפוסים האחרים (יועצים, יזמים או מעריכים).

כשהתחלתי לספר לעולם שסביבי על העיצוב האנושי, השתמשתי הרבה במילים 'המכניקה של האנרגיה'. זו הייתה עבורי דרך מאד ברורה להסביר במה מדובר. להפתעתי, לא כולם הבינו את זה 🙂 ועדיין, אני מרגישה שצמד המילים 'מכניקה' ו-'אנרגיה' הוא כל כך ייחודי ולא מובן מאליו, שהוא מצליח לעשות את מה שכל כך חיפשתי – לחבר את הרוח והחומר יחדיו.

עבורי, הגנרטורים עם הסמכות הסקרלית הם בדיוק אלו שמחוברים למכניקה הטהורה, המדוייקת ביותר של הגוף. הם מרגישים את זה בבטן GUT RESPONSE. חוויה "מכנית", שמשהו נפתח או נסגר, כמו דלת. הם יודעים ברגע אם יש להם אנרגיה למשהו או אין להם אנרגיה לזה, אם לומר כן או לומר לא.

ועבור המיינד שלנו זה ממש לא מובן מאליו.

כי המיינד מחפש הסברים. הוא תמיד שואל שאלות, ואחת השאלות הגדולות שהוא שואל היא: למה?

למה אמרת כן? תסבירי לי.

למה אמרת שאתה לא מעוניין? זה לא הגיוני.

למה לא הלכת? כולם מלבדך הלכו.

וכך הלאה והלאה והלאה והלאה והלאה והלאה מחרפן אותנו בניסיון לגרום לנו לפעול לפי מה שהוא חושב שאנו אמורים לעשות, ולהרחיק אותנו מהחוויה הפיזית הכל כך חזקה של תחושת הבטן.

זהו אולי האתגר הגדול ביותר עבור כל הטיפוסים – ללמוד להבחין בין הקולות של המיינד לבין "הקולות" של הגוף, אבל עבור הסקרליים זה בעיני הכי דרמטי. כי אצלם זה כל כך ברור. יש אנרגיה או אין אנרגיה. בא לי או לא בא לי.

שאר הסמכויות מזמינות אותנו לסוגים יותר מורכבים של הקשבה ותשומת לב, אבל הסקרל הוא כמו מנוע מכני. ברור. מורגש בבטן. מדויק.

אז גם אם אתם לא מכירים בכלל את הידע של העיצוב האנושי, והריבוע של הסקרל צבוע אצלכם במפה (וכמובן שהסולר פלקסוס לא צבוע) – אתם בנאים עם סמכות סקרלית.

זה אומר שאתם אמורים להמתין ולהגיב מתוך תחושת הבטן שלכם. ואצלכם הבטן מדברת! כן, זה ממש כמו שכתבתי בתחילת הפוסט – הגוף של הבנאים הסקרליים מדבר בקולות של כן/לא, אהה/אאא, בא לי/לא בא לי וכו'.

וזו ההזמנה האמיתית, החשובה ביותר אליכם – גנרטורים סקרליים.

האם אתן מאפשרות לגוף שלכן לדבר?

האם אתם שמים לב לקולות שהוא מוציא?

האם כשמשהו מרגיש לכם נכון אתם מהמהמים, מהנהנים, תוך כדי?

זה כל כך נפלא בעיני, שלסקרל יש ממש קולות שהוא יכול לבטא את עצמו דרכם. איזו זכות מופלאה זו עבורכם, גנרטורים סקרליים. כמה שזה הופך את החיים ליותר ברורים ובהירים.

ועוד משהו שחשוב לי לשתף כאן בנוגע לתקשורת עם הבנאים הסקרליים – תמיד עדיף לשאול אותם 'שאלות סגורות' של כן/לא, ולא שאלות פתוחות.

כלומר, אל תשאלו: לאן בא לך לנסוע לטייל?

אלא שאלו: בא לך לנסוע לצפון? (נניח שהתשובה תהיה: אאא (לא)) ותמשיכו: 'בא לך לנסוע לדרום? אההה! (כן) ניסע מחר בבוקר? לא. ניסע מחרתיים בבוקר? כן. כך, תמשיכו את הפינג פונג הנפלא הזה של התקשורת עם השדה הפתוח של הגנרטורים-בנאים, ותאפשרו להם לבטא את עצמם מהמקום הכל כך מדויק ומחובר שהם יודעים.

כאן ניתן לקרוא מאמר שבו שיתפתי על הסמכות הרגשית שלי, ומולו עונה לי כותבת עם סמכות סקרלית.

מוזמנים לשתף:

מוזמנים ליצור איתי קשר