לאן הגנרטורים-בנאים המהירים רצים?

MG

אנחנו מסיימים את ההיכרות עם הטיפוסים השונים, עם האמירה "הכל אנרגיה" במפגש עם השדה הפתוח והממגנט של הבנאים המהירים Express Builder (המוכרים כגנרטורים מגשימים Manifesting Generator).

למאמר על גנרטורים-בנאים, למאמר על פרוג'קטורים-יועצים, למאמר על מניפסטורים-יזמים למאמר על רפלקטורים-מעריכים.

הטיפוס של הבנאי המהיר (אקרא לו EB לאורך המאמר) הוא אחד הטיפוסים המורכבים ביותר בעיצוב האנושי.

למעשה, בספרות הקלאסית ואצל המקפידים והמדייקים בידע, הוא לא נחשב טיפוס נפרד, מכיוון של-EB יש שדה אנרגטי פתוח וממגנט כמו לבנאי הקלאסי (גנרטור), והשדה האנרגטי הוא זה שקובע את אסטרטגיית ההתנהלות שלנו.

אבל בחוויה שלי, למרות שמדובר באותו טיפוס אנרגטי, יש מקום להתעכב מעט על הניואנסים של ה-EB, מכיוון שהם מאד משמעותיים בעולמנו.

אז בין אם תתייחסו אליהם כאל בנאים בזכות השדה האנרגטי, ובין אם תתייחסו אליהם כטיפוס שונה בזכות השילוב המיוחד שלהם, עליו נדבר מיד – המאמר הזה מוקדש לכם, הבנאים המהירים.

לפני הכל, בואו נתחיל מתזכורת שהשדה שלכם פתוח וממגנט, בדיוק כמו השדה של הבנאים הקלאסיים (קישור למאמר על בנאים למעלה). לכן עליכם להמתין להגיב למה שמגיע אליכם, ולא ליזום מתוך המיינד.

יחד עם זאת, אתם מרגישים בגוף את אנרגיית היזימה, האנרגיה של ה-Innovators (מניפסטורים), לכן רוב ה-EB חושבים שהם אמורים ליזום. זה מוביל אותם בדרך כלל לחוויות של תסכול, מכיוון שהם לא מבינים איך זה ייתכן שהם עשו כל מה ש"צריך", והתוצאות לא מגשימות את עצמן.

אז הנה הניואנסים שמאפיינים בעיקר את ה-EB:

  • אתם כאן כדי לבצע את העבודה במהירות וביעילות. זוהי אולי המתנה המשמעותית ביותר שאתם מביאים לנו. עם זאת, חשוב מאד שלא תפעלו יותר מדי מהר, בגלל חוסר סבלנות, כדי לא לדלג על שלבים חשובים בדרך, או להשאיר מאחוריכם את כל שאר האנשים שלא מבינים לאן אתם הולכים. זה בסדר לראות מהר לאן רוצים להגיע, זה בסדר לייעל תהליכים, זה בסדר לקצר ביורוקרטיות או לשפר פרוצדורות, אבל שימו לב לא להגזים.
  • יש לכם יכולת להסתגל במהירות ולשנות כיוון כשצריך. כמובן שזה קשור גם למפה שלכם, אבל הגמישות הזו חשובה עבורכם מאד, בעיקר מכיוון שכבר בהתחלה אתם רואים לאן זה מוביל, ואם תקשיבו למיינד או תתעקשו "להיתקע" בתהליך שאינו מדויק עבורכם, תהיו מאד מתוסכלים.
  • אני תמיד נזכרת בחיוך איך באחד הקורסים הראשונים, כשלימדתי HD4B ודיברנו על ה-EB, אמרתי שהם קמים כל בוקר עם חמישים רעיונות חדשים, ואז אחת המשתתפות אמרה לי: "50?? למה לא חמישים אלף??!!" 🙂 אז כן, בדרך כלל יש לכם כל כך הרבה רעיונות ואפשרויות, כך שאם משהו לא מדויק אתם יכולים להיות גמישים ולשחרר. יש לכם אינספור רעיונות חדשים לפעול מתוכם.
  • עבורכם במיוחד, חשוב מאד לשים לב למה אתם אומרים "כן". אתם מרגישים בגוף את האנרגיה (אני תמיד אומרת שאם לבנאי קלאסי יש בטריה אחת בגוף, אז לבנאים מהירים יש שתיים 🙂 ), ומכיוון שיש לכם מספיק אנרגיה, אתם עלולים לטעות לחשוב שאתם יכולים לעשות הכל. ובכן, זה לא נכון! כי אם אתם מפנים את האנרגיה שלכם למשהו שאינו מדויק עבורכם, מתוך לחץ, מתח, אין ברירה וכו', תרגישו תסכול גדול מאד! אני מזכירה לכם שעבור הבנאים משני הסוגים מה שהכי חשוב הוא לעשות את מה שהם אוהבים ולאהוב את מה שהם עושים, אחרת לא תהיה בניה מספקת.
  • הבנאים הקלאסיים פועלים צעד אחר צעד. הם מעמיקים בנתיב, בכיוון שלהם, ויכולים להישאר עם משהו אחד שנים רבות, ואפילו כל החיים. עבורכם, בנאים מהירים יקרים, זה יכול להיות די סיוט. אתם יכולים לעשות כל כך הרבה דברים במקביל, שהאמירה "חייבים לדייק ולהתמקד" לא ממש רלוונטית לגביכם. שוב, תלוי במפה השלמה, אבל קחו בחשבון שאין לכם בעיה לנהל כמה עסקים בו זמנית, לפעול בכמה ערוצי שיווק במקביל או להיות מולטי-טאסק בהרבה תחומים. זה לא מובן מאליו לאף טיפוס אחר.
  • ולסיום משהו קצת גבוה ואולי מעט רוחני, אבל מרגיש לי שאתם יכולים להכיל את זה. ה-EB מייצגים את המאבק בין הבודהה (הבנאי) לבין הלוחם (היזם). הבודהה יודע שהוא יכול לשבת תחת העץ והכל קורה עבורו, סביבו, איתו… הלוחם מרגיש שהוא חייב להשיג, לפעול, לעשות. מי לדעתכם "מנצח" בקרב הזה? לפותרים נכונה מחכה לב ענק 😉

אז עד כאן הדיוקים שנוגעים לבנאים המהירים הנפלאים. מתוך 68% האנשים עם השדה הפתוח, הם מהווים כמחצית, ולכן כל כך משמעותיים בעולמנו.

אז חברים יקרים, בין אם אתם בנאים מהירים ובין אם אתם מכירים בנאים מהירים – אשמח שתשתפו אותנו על תהליך הבנייה המיוחד שלכם, ועל הדרך בה אתם חווים את השדה הפתוח ואת האלמנטים של היזם בחייכם.

מוזמנים לשתף:

מוזמנים ליצור איתי קשר