יש לי תשוקה, והיא… לחיות בתשוקה!

presentation3-1

presentation3-1את הבלוג הזה אני בוחרת לפתוח בפוסט שמחובר לכל תא ותא בגופי, לנימי נפשי, למהות הפנימית שלי ולרצון שמניע אותי כל חיי – לחיות בתשוקה!

במשך שנים ארוכות לא הבנתי מה לא בסדר איתי. היה לי "הכל": זוגיות אוהבת, ילדים נפלאים, בית מרווח, עבודה מעניינת ורווחית בעולם הפרסום… אבל קול קטן בתוכי לחש לי כל הזמן: מגיע לך יותר! מגיע לך יותר! את יכולה יותר! את יכולה יותר!

תחושת התסכול הייתה עוצמתית במיוחד, כי לא הבנתי מהו אותו "יותר". הרי על הנייר יש לי "הכל".

ומכיוון שלא הבנתי מה לא בסדר, ניסיתי להשתיק את הקולות ולא שיתפתי אף אחד בתחושות הללו, כי באמת שהתביישתי. חשבתי שאני מפונקת, מתלוננת, לא מעריכה את כל הטוב שנפל בחלקי.

בפוסטים שאפרסם בבלוג הזה, אשתף אתכם במסע חיפוש מאד עוצמתי ומשמעותי שעברתי, במהלכו עזבתי את עולם השכירות ויצאתי לדרך עצמאית, למדתי להכיר טוב יותר את הרצונות האמיתיים שלי, ובעיקר למדתי לתת מקום לקולות השונים שבתוכי, אלו שבמשך שנים ארוכות השתקתי בנחישות.

התהליך הזה הוביל אותי בנתיב הנפלא אל חיים של תשוקה, הגשמה וצמיחה, חיים מלאי משמעות! למדתי להצית את התשוקה בחיי, בדרך אותה שכללתי לדרגת אמנות, ורכשתי כלים בעזרתם הצלחתי לזהות את הייעוד והתפקיד שלי בעולם, ולקיים את המשימה הגדולה של חיי.

הפוסטים בבלוג הזה יעסקו בנושאים המרגשים והמרתקים של תשוקה וייעוד, ובמהלכם אשתף בתובנות אישיות שלי, בחוויות עם מתאמנים ולקוחות (כמובן בעילום שם), ובידע שיכול לעזור לכל אחד לחיות בתשוקה!

ומילה אחרונה מהלב: הבלוג הזה לא מתאים לכולם. הוא מתאים רק לאנשים סקרניים שמוכנים להתפתח, ללמוד ולחוות את החיים שלהם במלוא עוצמתם, אנשים שמעוניינים לקבל ידע וכלים כדי להפוך את החיים שלהם לחיים מלאי משמעות.

תודה שהצטרפתם אלי!

איריס

מוזמנים לשתף:

מוזמנים ליצור איתי קשר