הסוד הגדול של אנשים שחיים בתשוקה

%d7%97%d7%99%d7%95%d7%9b%d7%99%d7%9d10

 

%d7%97%d7%99%d7%95%d7%9b%d7%99%d7%9d10המילה 'תשוקה' קיבלה מקום של כבוד בעולם ההתפתחות האישית בשנים האחרונות. אותי זה כמובן לא מפתיע, בעיקר מכיוון שגם אצלי זהו ערך מרכזי בתפיסת העולם שלי. אבל מלבד הסקסיות שנודפת מהמילה הזו, יש בה משהו נוסף – יש בה מסתורין!

אחת המתאמנות שלי הגיעה אלי וכל מה שהיא רצתה הוא "לחיות כמו ___ (שם של מנטור מפורסם)". כשניסיתי להבין מה גרם לה לבחור דווקא באותו אדם היא אמרה שנראה לה שהוא חי בתשוקה, טורף את העולם, אנרגיה נפלאה וממגנטת, כל הזמן עושה דברים נפלאים ובכלל – יש לו אש בעיניים.

אז היא רצתה שאעזור לה להצית את האש בעיניים (שלה!) כי היא לא הבינה איך אפשר לחיות כך, מה אותו אדם עושה שגורם לו לחיות בתשוקה, מה יש שם שהיא לא מבינה? מה הסוד הגדול של אנשים כמוהו?

וזה המסתורין עליו אני מדברת. אנשים שאינם חיים בתשוקה מסתכלים על אנשים שחיים בתשוקה בקנאה מסוימת, בהערצה, בהערכה, בערגה… תבחרו את ההגדרה שמתאימה לכם, אבל הכוונה זהה. הם חושבים שיש איזשהו סוד שאותו הם לא מגלים, ומגיעים אלי כדי שאעזור להם ואגלה להם את הסוד.

אבל הסוד האמיתי הוא …. שאין סוד!

יש גישה, תפיסת עולם, רצון עז, מיקוד, חיבור פנימי עוצמתי, נחישות ועוד ועוד. כל אלו מתחברים יחד ויוצרים את התוצאה הסופית – התשוקה!

ואולי זה בעצם הסוד הגדול שחלק מהאנשים לא מבינים – תשוקה היא לא נקודת המוצא, היא לא המקום ממנו יוצאים לדרך. תשוקה היא התוצאה של התנהלות ממקום של חיבור פנימי עמוק לרצונות שלנו ולייעוד של חיינו.

רק אם נדע מה אנחנו באמת רוצים, נוכל לפעול ולחיות בתשוקה.

אין שום מסתורין. יש עבודה אמיתית של התפתחות אישית, היכרות עם מי שאנחנו, עם הכישורים והכישרונות שלנו ועם הייעוד של חיינו.

והאנשים שחיים בתשוקה יודעים את כל זה. הם גילו את הסוד

מוזמנים לשתף:

מוזמנים ליצור איתי קשר