הטעות המרכזית בקשר לגנרטורים

גנרטור ממתין
זהו מאמר שמיועד לגנרטורים-בנאים, אבל לא רק, כי הרי כל הטיפוסים מושפעים מהאנרגיה הזו, של 70% מהאנושות.
לא מזמן יצא לי להגיב לפוסט באחת הקבוצות של העיצוב האנושי, ולפי כמות התגובות, הלייקים והלבבות שהתגובה שלי קיבלה, הבנתי שזו נקודה שראוי להאיר ואולי אפילו להעיר.
אז במה מדובר?
אחת הטעויות הנפוצות של א.נשים שפוגשים את העיצוב האנושי, היא לזהות את הגנרטורים כאנשים עם "הרבה אנרגיה". לכן, יש ציפייה שהם יהיו כל הזמן בעשייה, בתנועה, בפעילות כלשהי.

וזוהי טעות ע נ ק י ת !!!

כי הגנרטורים (ואני כזו, אז מרשה לעצמי כרגע להכליל, ומוזמנות ומוזמנים לשתף בחוויה שלכםן) לא באמת מעוצבים לזוז יותר משאר הטיפוסים.
הם פשוט מעוצבים לזוז בתגובה למה שנכנס לשדה שלהם.
ומכיוון שהשדה פתוח, יש הרבה התרחשויות שמהדהדות אלינו מסביב.

אבל החוכמה היא לשאול שאלה אחת קריטית. זו שאלה כל כך קריטית שאין לי דרך אחרת להגדיר אותה, מלבד: קריטית!

והשאלה היא: האם הפעולה הזו גורמת לי סיפוק?
אם יש אפילו שמץ של היסוס, זה אומר: תמשיכו לשבת, לשכב, למדוט, להרהר, לבהות, לקרוא, לעשות בינג', או כל מה שקורה ברגע זה וכנראה שומר על האנרגיה שלכם לדברים המדוייקים.
באותה תגובה אני השוויתי את האנרגיה הגנרטורית לזו של הטורפים.
לא תראו אריה או לביאה מסתובבים ומתעסקים עם מה לעשות בין ציד לציד. להיפך, הם ינוחו. ימצאו מקום בצל ופשוט ישמרו על האנרגיה שלהם לזמן שבו הם יזדקקו לה כדי לצוד.
האדם הוא יצור טורף (ולמרות שאני צמחונית ברור לי שזה המצב. רק חבל שאנחנו גם טורפים אחד את השני). לכן, חשוב מאד שנאגור את האנרגיה שלנו, ונשתמש בה אך ורק לדברים החשובים (כלומר המספקים).
כל שימוש לא מדוייק באנרגיה יגרום לכך שכשנצטרך אותה באמת, נגיע לסיטואציה מותשים, או אפילו נפספס את ההזדמנויות (כמו לביאה שאין לה מספיק כוחות לרדוף אחר הציד כי היא התעסקה בדברים לא חשובים).
הסקרל, אותו מרכז שמגדיר אותנו כגנרטורים, הוא המקדש שלנו. הוא מייצג את אנרגיית החיים. נכון שיש בו את שער 34 (busy) אבל גם הוא עסוק רק בתגובה למה שמדוייק עבורו, ועוד יותר חשוב – זו אנרגיה לשימוש עצמי, ולא אנרגיה שמיועדת לאחרים.
אז כשאני יושבת בבוקר בחצר ובוהה בציפורים, אני עושה בדיוק את מה שאני מעוצבת לעשות: מסופקת מהבהייה, ויודעת שכשיגיע משהו ותהיה לי בהירות כלפיו, אני אגיב.
אז מה המחשבות, התחושות והתובנות שלכםן על האנרגיה הגנרטורית? ❤

מוזמנים לשתף:

מוזמנים ליצור איתי קשר