את מי באתם להעריך, רפלקטורים?

רפלקטורים

אנחנו מסיימים את השבוע הראשון שלנו יחד, ואת ההיכרות עם האמת הראשונה מבין חמש האמיתית הבסיסיות של העיצוב האנושי – "הכל אנרגיה" – במפגש עם הרפלקטורים מעריכים Evaluators שמהווים כאחוז אחד בלבד 1% מכלל האנושות.

למאמר על גנרטורים-בנאים, למאמר על פרוג'קטורים-יועצים, למאמר על מניפסטורים-יזמים.

כמה שהרפלקטורים-מעריכים נדירים, מיוחדים וחשובים לאקו-סיסטם האנרגטי שלנו…

הדבר הראשון שרואים במפה של הרפלקטורים-מעריכים היא העובדה שכל התיפקודים שלהם פתוחים (כל מרכזי האנרגיה לבנים). זה אומר כמובן שגם אין ערוצים שלמים שמזרימים אנרגיה, ושהכל פתוח אל העולם.

מעריכים, רפלקטורים יקרים, אתם כאן כדי להחיות ולהרים את האנרגיה של אחרים. אתם מקבלים את האחר, ובאופן טבעי עוזרים. אתם אלו שרואים מה לא עובד, ומנחים את האחרים בעדינות אל עבר שיתוף פעולה, שלום ושוויון.

כשאתם נמצאים בסביבה הנכונה, אתם יכולים לספק הערכה אובייקטיבית של אנשים, קהילות ועסקים. יש לכם נקודת מבט ייחודית לחלוטין, ויש לכם יכולת לשקף את המצב ולהעניק סקירה כללית מלמעלה על הדברים, יחד עם היכולת המדויקת להעריך כיצד הדברים מתקדמים או לֹא.

  • אתם יכולים להביע בצורה הטובה ביותר את המתנות שלכם כשאתם נמצאים בלב העסק, הקהילה או במרכז הקבוצה. זה מאפשר לכם לנוע בחופשיות מסביב, לדגום ולשקף כיצד הדברים פועלים בכללותם.
  • אתם יכולים להיות יעילים במיוחד כמנחי קבוצות.
  • אתם כאן כדי לקבל אחרים, לשקף את האמת וללמד את כולנו כיצד לאמץ גיוון.
  • אתם פועלים לפי מערכת חוקים שונה לחלוטין מזו של הטיפוסים האחרים – כך שאל תהיו מודאגים מהצורך "לנסות להשתלב."
  • זכרו תמיד לשמור ולהעריך את הייחודיות שלכם. ייתכן ולאנשים סביבכם יהיה מאתגר "לקלוט" אתכם בשלמות.
  • חשוב מאוד שתהיו בסביבה ובקהילה הנכונה כדי לשגשג.
  • אתם פועלים בצורה הטובה ביותר כשאתם נשארים ניטרליים, כמו צופים מהצד.
  • יש לכם פוטנציאל לפתח חוכמה רבה דרך שיקוף האמת.
  • אין לכם זהות "קבועה" – אתם יכולים להרגיש שונה בהתאם לסביבה ולאנשים בה.

זיכרו, אתם רואים דברים אחרת מ-99% מהאנושות! זוהי ייחודיות יוצאת דופן, כזו שקל מאד לאבד אותה בעולם ההומוגני והתבניתי שבו כולנו חיים. עליכם לתרגל את ההקשבה לנוכחות שלכם בכל רגע ורגע. אם אתם מרגישים התכווצות, חוסר נעימות, לחץ, מתח וכו' – זה סימן שאתם לא נמצאים בסביבה הנכונה או עם האנשים המתאימים לכם, וכדאי לזוז משם.

כל שאר הטיפוסים "זורחים" דרך עצמם. אתם הטיפוס היחיד שנועד "לשקף", לדגום ולעתים קרובות להגדיל כל מה שקורה סביבכם – מה שמקל עליכם לראות ולהעריך מה בריא או לא בריא בסביבה.

יש לכם חיבור ייחודי למחזורי הירח (שגם הוא "משקף" את אור השמש) ויכולים להיות לכם חיים מיסטיים שרובנו לעולם לא יכולים להכיר או להבין.

לכן, חשוב מאוד שתקחו את הזמן שלכם לקבלת החלטות – ותתחברו למחזור הירח של 28 יום. עבורכם, המהירות היא באמת מהשטן. במהלך החודש המלא אתם עוברים דרך כל הטיפוסים, הערוצים, השערים וההגדרות, ולומדים "להכיר" אותם אנרגטית. רק לאחר שעברתם סיבוב מלא (לעיתים כמה סיבובים), אתם יודעים מה מדוייק ומתאים עבורכם.

"להמתין – לשקף – לדבר על זה" Wait, Reflect, Discuss

עליכם להמתין להצעה או הזמנה מאחרים. אתם לא מעוצבים ליזום בעצמכם. הבהירות תגיע רק כעבור כחודש. לכן, קחו את הזמן, תרגישו מה נכון עבורכם ודברו על הדברים עם אנשי אמונכם – לא כדי לקבל עצות אלא כדי לשמוע את עצמכם מדברים ולהגיע לדיוק הפנימי שלכם. התפיסות שלכם ישתנו במהלך החודש, כדי לאפשר לכם לקבל החלטה מבוססת ומדויקת עבורכם, ואתם תדעו פתאום, ידיעה פנימית עמוקה, אם ההצעה מדוייקת עבורכם או לא.

מעריכים/רפלקטורים יקרים, האם אתם מוכנים לשתף אותנו בחוויה שלכם עם השדה האנרגטי הייחודי שלכם?

מוזמנים לשתף:

מוזמנים ליצור איתי קשר