אודות

שמי איריס שביט, ואני אנליסטית של העיצוב האנושי לקריירה ועסקים, מאמנת מוסמכת לזיהוי התשוקות, ומובילה אנשים בנתיב הגשמת הייעוד.

השליחות שלי היא לחבר אנשים אמיצים אל גדולתם האינסופית, כך שיחיו חיים מעוררי השראה.

לאחר שעזבתי את עולם הפרסום פניתי לדרך עצמאית, ובעשרים השנים האחרונות אני מלווה אנשים בתהליכי קריירה, ועוזרת לבעלי עסקים עצמאיים, חברות וארגונים בתהליכי הדיוק והמיקוד שהם מחפשים.

אחת התובנות החשובות ביותר שקיבלתי מהמפגשים שלי עם מאות בעלי עסקים, היא שרוב העסקים לא נופלים בגלל בעיות כספיות, אלא בעיקר בגלל בעיות של מערכות יחסים ותקשורת בין המנהלים לבין עצמם, וגם מול העובדים.

לקחתי על עצמי משימה: לעזור לכל מי שמעוניין להבין את עצמו באמת, ולממש את הייחודיות שלו בעולם, לפסוע בנתיב הייעוד.

היום אני אחת המאמנות הבודדות בארץ שהוכשרה והוסמכה להנחות את תהליך "TRUE PURPOSE" לזיהוי הייעוד של חיינו.

איריס שביט

בנוסף, אני אחת המאמנות הבכירות והמובילות בארץ בתהליך "THE PASSION TEST" לגילוי התשוקה של חיינו.

הידע שאני משלבת, בתוספת ניסיון עשיר של ליווי ואימון, מאפשרים לי להוביל אנשים אמיצים אל גדולתם האינסופית, להראות להם את הדרך לחיים מלאי תשוקה ומעוררי השראה, וליצור פריצות דרך משמעותיות בחייהם האישיים ובקריירה המקצועית שלהם.

בשבע השנים האחרונות אני חיה, מלמדת ומלווה אנשים בעזרת הידע של העיצוב האנושי, HUMAN DESIGN, ומלמדת להכיר את המכניקה האנרגטית הייחודית שכל אחד הגיע איתה לעולם. היכרות עם הידע הזה דרך קריאת המפה האישית, מאפשרת לקבל כלים פרקטיים להתנהלות בחיים,  ממקום של חיבור עמוק למי שאנחנו באמת, ולא מתוך התלות במיינד.

התהליכים שאני מובילה כוללים קריאה אישית, קריאה זוגית, קריאה משפחתית ואנליזה לבעלי עסקים, לחברות ולארגונים בשיטת HOS-Human Organization System.

אני מזמינה אותך לפנות אלי להתייעצות, ללמידה או לקבלת מפת העיצוב האנושי האישית שלך.