ליצור תקשורת מכבדת, מפרה ומעצימה בזוגיות, קשרים עסקיים, חברויות ומשפחה.

מערכת יחסים בעיני ה-HUMAN DESIGN

נועדנו לחיות אחד עם השני, וטוב שכך.

כשבוחנים את ההתפתחות האנושית מבינים ש"לא טוב האדם לבדו". אולם, המצב הזה מייצר עבורנו אתגרים שונים, שפוגשים אותנו בכל הרבדים של החיים: במקום העבודה, עם הילדים, בני הזוג, החברים, ההורים, הספקים והקולגות העסקיים, ובעצם בכל מקום שבו נוצרת אינטראקציה בינינו לבין אדם נוסף.

כל אחד מאיתנו יחיד ומיוחד, ולא הגענו לעולם עם "הוראות הפעלה". אנו לומדים תוך כדי תנועה מה נכון עבורנו, מי האנשים שאיתם נעים לנו להיות, איך לשמור על שלוות הנפש או איך לנהל שיחה מכבדת גם כשאין בינינו ובין הצד השני הסכמה.

החוקים השתנו

מבחינה תרבותית העולם נהיה הרבה יותר "שטוח". ההיררכיות ששלטו בעולם הולכות ונעלמות. מנכ"לים בכירים זמינים במייל או ברשתות החברתיות לכל עובד, הורים מנסים להיות חברים של ילדיהם, תארים גבוהים כבר פחות מרשימים אותנו, אם הם מגיעים ללא חכמת חיים, ותרבות הסלבריטי חודרת לכל פינה.

התחושה היא שהכל מתערבב, שאין הפרדה בין "האני" הפרטי והאותנטי לבין "התפקיד" שלי בחברה או בקהילה. הגבולות פחות ברורים, ונוצר דיסוננס בין הרצון בחשיפה לבין השמירה על הפרטיות שלנו.

היכרות עמוקה עם הידע והכלים הייחודיים של ה-HUMAN DESIGN מאפשרת לנו קודם כל להכיר את מערכת ההפעלה האנרגטית הייחודית שלנו, להבין עם מה הגענו לעולם ואיפה אנו חשופים לאחרים.

חיבור של שתי מפות (של שני אנשים) מאפשר לנו לזהות את ה"ישות" החדשה שנוצרת כאשר שני אנשים נפגשים אחד עם השני, להבין את ההשפעות ההדדיות, לדעת איך לפעול וממה להימנע, ובכך לכבד את עצמנו ואת האחר.

HUMAN DESIGN

היומן דיזיין מתייחס אל 4 טיפוסים אנרגטיים שקיימים בעולם, ולכל טיפוס יש אינספור חיבורים ייחודיים. כדי לזהות את הטיפוס שאני יש לעבור תהליך של קריאת מפה.

במהלך קריאת המפה ניתן להבין מהי האסטרטגיה הטובה ביותר להתנהלות ולקבלת החלטות, איך להפסיק את התלות בראש ובמחשבות שכל הזמן מזמזמות במוח ולא מרפות, איך להתחבר לכיוון הנכון שלי בחיים, איך להתנהל נכון עם הרגשות, איך לזמן שפע אל חיי, איך לפעול ללא לחץ ועוד המון תחומים שהידע הזה נוגע בהם.

לכל אדם מפה ייחודית משלו. כמו טביעת אצבע, כמו פתית שלג. כל אחד הוא יחיד ומיוחד!
לא סתם קוראים ל HD – מדע הייחודיות.

אם עדיין לא גילית את הטיפוס שלך, לחיצה על הקישור כאן תעביר אותך לקבלת המפה שלך במתנה!

קורס RHD - Relationships by Human Design

הקורס הזה יאפשר לך לשפר מיידית את מערכות היחסים השונות בחייך, את התקשורת שלך עם האנשים סביבך ואת היכולת שלך להעביר את המסרים הרצויים באופן המדוייק ביותר עבורך.

זהו הקורס המקיף ביותר, ובסיומו יתאפשר לך להבין לעומק את מפות ה-HUMAN DESIGN שלך ושל אחרים, ולעזור לאנשים שאיתך במערכות היחסים שלהם בתחומים השונים:

מערכת יחסים זוגית – איך לא "לדרוך" על האצבעות אחד של השני, איך לקבל ולתת את הזמן ואת האוויר שבן הזוג צריך, איך לא לפגוע או להיפגע, איך לשמור על זוגיות ארוכת טווח.

מערכת יחסים עם ילדים – להכיר את הילדים באמת, להבין למה הם מסוגלים, מה באמת מנהל אותם, ובעיקר – לעזור להם לחזק את החיבור לעצמם ולדרך הייחודית שלהם בעולם.

מערכת יחסים עסקית – שותפות עסקית היא נושא מאד מורכב, לפחות כמו שותפות זוגית. רמת הציפיות האחד מהשני מאד גבוהה, וכשכסף הוא אחד הגורמים לחיבור העסקי חשוב להבין היטב מי האדם שאיתו אנו עובדים.

מערכת יחסים עם הורים – אף פעם לא מאוחר להכיר את ההורים, להבין את החוזקות שלהם, ואת המקומות בהם הם יותר נתונים להשפעה חיצונית, ומכך לשפר את התקשורת בכל שלב בחיים.

מערכת יחסים עם חברים – להבדיל מבני משפחה, את החברים שלנו אנו בוחרים. היכרות עם הדיזיין תאפשר להכיר טוב יותר את האנשים שנכנסו אל חיינו, להבין מה הדבק שמחבר אותנו אליהם, ואיך לשמור על חברות אמיצה ומפרה.

מערכת יחסים במקום העבודה – בין אם מדובר בבוס או בקולגה, בין אם זה האדם במשרד הצמוד או אחד הספקים שאיתם עובדים באופן שוטף, הבנת מערכת ההפעלה המשותפת תאפשר מיצוי, שיפור וזרימה נעימה הרבה יותר במקום העבודה.

מתי, איפה וכמה?

מתי?

שנים עשר מפגשים של שעתיים וחצי (ימי ראשון אחת לשבועיים) בראשון לציון
בתאריכים:
3.11, 17.11, 1.12, 15.12, 29.12, 12.1, 26.1, 9.2, 23.2, 8.3, 22.3, 5.4

בשעות 10:30-13:00

נושאים מרכזיים בקורס:

• אסטרטגיות של הטיפוסים השונים
• סמכות פנימית
• מהות האהבה עפ"י היומן דיזיין
• חיבור בין הסמכויות
• תקשורת בין הטיפוסים
• מכניקת הצ'קרות (חיבורים בין מרכזי האנרגיה)
• מכניקת האי-צ'ינג (חיבורים בין הפרופילים השונים)
• הערוצים במפה
• מעגלי האנרגיה במפה
• השערים במפה
• ארבע צורות ההשפעה העיקריות עפ"י הדיזיין
• איך אנחנו מתחברים
• זרימת האנרגיה ומערכות יחסים
• התפקידים הרוחניים של כל טיפוס
• ועוד
• שימו לב! בקורס זה ישולבו תהליכי עבודה עם המפות שלכם ושל בני זוג/ילדים/חברים/הורים שתביאו. חלק מהתרגילים יהיו עם משתתפים אחרים בקבוצה.

קבוצת פייסבוק ייעודית תלווה את כל התהליך.


מפה של בני הזוג והמערכת הזוגית

מה ההשקעה שלך?

עלות הקורס 4,200 ש"ח (ניתן לחלק עד 6 תשלומים)


קצת עלי
היי, אני איריס שביט,

כשעזבתי את עולם הפרסום ויצאתי לדרך עצמאית ידעתי שאחד המרכיבים החיוניים בהצלחה העסקית שלי תלוי בחיבור שלי לעצמי. הבנתי שהיכרות עמוקה עם מי שאני, עם היכולות, התשוקות והאהבות שלי, עם הרצונות האמיתיים והאותנטיים שלי – תוביל אותי להצלחה.

לאחר 17 שנים של ליווי בעלי עסקים, הנחיית סדנאות התפתחות אישית, אימונים אישיים ועסקיים, כתיבת שני ספרים ושותפות בכמה מיזמים עסקיים, פגשתי את ה-HUMAN DESIGN.

הידע הזה טלטל את כל עולמי.

הדבר הראשון שעשיתי הוא לעצור הכל, ולהעריך מחדש את הדרך בה אני פועלת בחיי האישיים והמקצועיים. העצירה הזו הובילה לשינוי דרמטי, והדבר החשוב ביותר שקרה הוא שסוף סוף הרגשתי שקט.

התחושה הייתה כאילו החיפוש הסתיים. ה-HUMAN DESIGN חשף בפני ידע כל כך בסיסי ועמוק על עצמי, והעניק לי כלים מעשיים ומדוייקים, עד שכל שנותר לי לעשות הוא להשתמש בידע ובכלים שנחשפו בפני באופן הנכון.

בקורס נעמיק בידע המרתק הזה, ונלמד להכיר את האמת על המכניקה של מערכת ההפעלה האנרגטית איתה הגעת לעולם, ואיך היא פועלת בחיבור עם כל אדם אחר.

אמרו עלי...