קורס HD4B – Human Design for Business

לגלות את האסטרטגיה הנכונה עבורך לקידום העסק הייחודי שלך

לחשוב מחוץ לקופסה

הדרך היחידה ליצירת הצלחה עסקית אמיתית לאורך זמן עוברת בהיכרות עמוקה עם הייחודיות והיצירתיות שקיימת בכל אחד ואחת מאיתנו.

הכלים של ה-HUMAN DESIGN מאפשרים הקשבה פנימית עמוקה, חיבור ל"אני האותנטי" ועשייה שאינה דומה לאף אחד אחר. זו היצירתיות הנקייה ביותר, זה השיווק האפקטיבי והמרגש ביותר, וזו הדרך היחידה ליצירת הצלחה והשפעה ארוכת טווח.

יציאה מהמטריקס

המתודולוגיות ותבניות הפעולה עליהן גדלנו כבר לא משרתות אותנו. הסיבה היא שהעולם נמצא בתהליך ארוך של שינוי, ובני האדם הם נושאי השינוי העיקריים.

הגלובליזציה יצרה תנועה חזקה פנימה, אל האותנטיות, אל המשמעות, המהות, והחיבור לייעוד. אנשים מבינים שהם לא כאן כדי לפעול בהתאם לאג'נדות או פרדיגמות של אחרים, והם מחפשים את הדרך שלהם – גם בעולם העיסקי והשיווקי.

היכרות עמוקה עם הכלים הייחודיים שאיתם הגענו לעולם דרך ה-HUMAN DESIGN מאפשרת לנו להתחבר לנתיב שלנו, להסיר מחסומים, לפעול בקצב הנכון עבורנו, ולהשקיע את האנרגיה והכסף שלנו רק במקום שמתאים עבורנו.

HUMAN DESIGN

היומן דיזיין מתייחס אל 4 טיפוסים אנרגטיים שקיימים בעולם, ולכל טיפוס יש אינספור חיבורים ייחודיים. כדי לזהות את הטיפוס שאני יש לעבור תהליך של קריאת מפה.

במהלך קריאת המפה ניתן להבין מהי האסטרטגיה הטובה ביותר להתנהלות ולקבלת החלטות, איך להפסיק את התלות בראש ובמחשבות שכל הזמן מזמזמות במוח ולא מרפות, איך להתחבר לכיוון הנכון שלי בחיים, איך להתנהל נכון עם הרגשות, איך לזמן שפע אל חיי, איך לפעול ללא לחץ ועוד המון תחומים שהידע הזה נוגע בהם.

לכל אדם מפה ייחודית משלו. כמו טביעת אצבע, כמו פתית שלג. כל אחד הוא יחיד ומיוחד!
לא סתם קוראים ל HD – מדע הייחודיות.

אם עדיין לא גילית את הטיפוס שלך, לחיצה על הקישור כאן תעביר אותך לקבלת המפה שלך במתנה!

קורס HD4B – Human Design for Business מחזור 3

שיווק הוא הכלי החשוב ביותר עבור כל בעל עסק. הוא זה שמאפשר יצירת בידול, מיקוד המסרים ונגיעה אמיתית בלב האנשים להם אנו שואפים לעזור. לאחר יותר מ-17 שנים בהן אני מלווה בעלי עסקים בתהליכי הקמת עסקים מהבית, יצרתי את החיבור המרתק בין עולם השיווק לעולם העיצוב האנושי.

קורס HD4B נוגע בצרכים העמוקים, האותנטיים והמשמעותיים ביותר של כל בעל עסק שרוצה להביא את הקול האותנטי והייחודי שלו לעולם, ומעניק כלים פרקטיים לעשייה מלאת שמחה והצלחה.

הקורס מיועד לבעלי עסקים שעברו קריאת מפה (אצלי או אצל מישהו אחר) והתחברו לידע של היומן דיזיין, או למי שיודע שידע מהסוג הזה נכון להתנהלות העסקית, השיווקית והייחודית שלו.

איך קידום העסק בהתאם ל-HUMAN DESIGN פועל:

אותנטיות – כל עסק הוא יחיד ומיוחד, מכיוון שכל בעל עסק הוא יחיד ומיוחד. הידע של ה-HUMAN DESIGN מאפשר לך להכיר את מה שנכון עבורך באמת, ולפעול בעולם העסקי באופן המותאם בדיוק עבורך כדי להביא את הקול האותנטי שלך לעולם.

לקוחות חדשים – רוב בעלי העסקים כבר מבינים שהם לא אמורים לעבוד עם כולם. לכל בעל עסק יש את הלקוחות המתאימים עבורו. היכרות עם תהליכי העבודה שמציע ה-HUMAN DESIGN מאפשרים לך למגנט אליך רק את הלקוחות המתאימים והמדויקים עבורך.

יעילות – בעולם כל כך עמוס ואינטנסיבי, עם כל כך הרבה ערוצי חשיפה ופעולה, חשוב להבין מה נכון עבורך. לא לפעול מתוך התפיסה ההומוגנית, אלא למצוא את הדרכים היעילות ביותר להביא את הקול האותנטי והייחודי שלך לעולם בקלות ובהנאה.

שיווק נכון – שיווק הן סך הפעולות שאנו עושים כדי להגיע אל הלקוחות המדויקים ביותר. היכרות מעמיקה עם הידע של ה-HUMAN DESIGN תאפשר לך לפעול בערוצים הנכונים עבורך, באופן שייעל וידייק את התוצאות העסקיות.

מתי, איפה וכמה?

מתי?

שמונה מפגשים של שעתיים וחצי בראשון לציון (ימי ראשון בבוקר) בתאריכים: 19.4, 26.4, 3.5, 10.5, 17.5, 24.5, 31.5, 7.6

בשעות 10:30-13:00

נושאים מרכזיים בקורס:

• הקוד הבינארי
• אסטרטגיה וסמכות
• זרימת מידע באוריינטציה עסקית (Definitions)
• האתגרים העסקיים של כל טיפוס
• מנטרות עסקיות
• מרכזי הרווח בגוף
• הפרופיל ככלי שיווקי
• התניות על כסף
• תקשורת בין הטיפוסים
• שיווק – התנהלות עסקית נכונה לכל טיפוס
• מכירות ועוד…

קבוצת פייסבוק ייעודית תלווה את כל התהליך.קולאז' של תמונות תלמידים

מה ההשקעה שלך?

עלות הקורס 2,800 ש"ח (ניתן לחלק עד 4 תשלומים)הנה מה שמספרים המשתתפים בקורס הקודם:

 • הקורס HD4B הוא קורס מרתק ומאוד פרקטי.
  הגעתי לקורס לאחר שכבר הכרתי את היומן דיזיין, אבל לא ידעתי איך להפוך אותו למשהו ישים בעסק עבורי.
  כשבחרתי להצטרף לקורס הבנתי שאקבל ידע שיעזור לי לפעול ולקדם את העסק שלי באופן שמותאם בדיוק עבורי, ואוכל להיעזר בידע הזה גם עבור לקוחותי.
  במהלך הקורס נפתחו אצלי ערוצי הקשבה ולמידה חדשים, וגם לאחר שנים רבות של למידה, מודעות והתפתחות אישית, קיבלתי כלים חדשים שכבר עוזרים לי לקבל תוצאות טובות יותר בקליניקה שלי.
  איריס מורה מדהימה, נעימה ומאוד מדוייקת, ואני ממליצה בחום לכל בעל עסק לעבור את הקורס החשוב הזה.

  שיריאל ליבשטיין
  שיריאל ליבשטיין


 • מהרגע הראשון שעברתי אצל איריס קריאת מפה – הנושא ריתק אותי מאד. רציתי להכיר את היומן דיזיין לעומק ולהיטיב עם הצד העסקי שלי.
  במהלך הקורס קיבלתי הרבה יותר ממה שיכולתי לדמיין.
  קיבלתי כלים שווקים מדוייקים ומרתקים לקידום העסק שלי, ויחד עם זאת למדתי להכיר את עצמי ואת היכולות שלי טוב יותר, והבנתי איך נכון עבורי לפעול על-פי האסטרטגיה והסמכות שלי.
  התכנים בקורס היו מרתקים, וממש עוצמתיים מבחינתי, ואני ממליצה בהחלט לכל מי שהיומן דיזיין נגע בו, ויש לו את התשוקה להתנהל בעולם בצורה מדויקת ומותאמת למי שהוא, לעבור את הקורס ולהרחיב את הידע שלו בפן העסקי והשיווקי.

  ליקי רגב
  ליקי רגב


קצת עליהיי, אני איריס שביט,

כשעזבתי את עולם הפרסום ויצאתי לדרך עצמאית ידעתי שאחד המרכיבים החיוניים בהצלחה העסקית שלי תלוי בחיבור שלי לעצמי. הבנתי שהיכרות עמוקה עם מי שאני, עם היכולות, התשוקות והאהבות שלי, עם הרצונות האמיתיים והאותנטיים שלי – תוביל אותי להצלחה.

לאחר 17 שנים של ליווי בעלי עסקים, הנחיית סדנאות התפתחות אישית, אימונים אישיים ועסקיים, כתיבת שני ספרים ושותפות בכמה מיזמים עסקיים, פגשתי את ה-HUMAN DESIGN.
הידע הזה טלטל את כל עולמי.

הדבר הראשון שעשיתי הוא לעצור הכל, ולהעריך מחדש את הדרך בה אני פועלת בחיי האישיים והמקצועיים. העצירה הזו הובילה לשינוי דרמטי, והדבר החשוב ביותר שקרה הוא שסוף סוף הרגשתי שקט.

התחושה הייתה כאילו החיפוש הסתיים. ה-HUMAN DESIGN חשף בפני ידע כל כך בסיסי ועמוק על עצמי, והעניק לי כלים מעשיים ומדוייקים, עד שכל שנותר לי לעשות הוא להשתמש בידע ובכלים שנחשפו בפני באופן הנכון.

בקורס נעמיק בידע המרתק הזה, ונלמד להכיר את האמת על המכניקה של מערכת ההפעלה האנרגטית איתה הגעת לעולם, ואיך נכון לך לפעול בעולם העסקי כדי לסלול את דרכך להצלחה.


עוד ממה שמשתפים המשתתפים:

 • עולם ומלואו נפתח בפני!
  כשבחרתי להצטרף לקורס HD4B ידעתי שיש כאן ידע שיעזור לי להתפתח ולפתח את העסק שלי.
  למדתי על עצמי ועל הדרך הנכונה עבורי לקבל החלטות, למדתי איך לפעול לפי הקוד העסקי המותאם עבורי, למדתי איך לדייק את המסרים העסקיים שלי באופן הטוב ביותר, למדתי להקשיב לעצמי ולמה שנכון עבורי, ולמדתי איך לעשות את הבחירות הנכונות שלי.
  אני ממליצה בחום לכל בעל עסק שרוצה להעמיק ולקבל כלים מדוייקים לקידום ושיווק העסק שלו, לעבור את הקורס הזה.

  עידית שלו
  עידית שלו


 • הקורס הזה הוא אחת המתנות האדירות שקיבלתי לחיי!
  כבעלת עסק שמתנהלת בעולם האינטנסיבי והלחוץ, אני יכולה להעיד שהדבר החשוב ביותר שקיבלתי בקורס HD4B היה שקט. הבנתי מה מפעיל אותי ואיך לא להיגרר אחרי מה שלא נכון עבורי, ולהסית את תשומת הלב והאנרגיה מהמיקוד העסקי הנכון.
  הכלים של היומן דיזיין עזרו לי ללמוד איך לבחור את מה שמתאים עבורי מתוך הקשבה אמיתית, ובעיני זה אחד הדברים החשובים ביותר עבור כל מי שרוצה ליצור הצלחה עסקית.
  אני ממליצה בחום על הקורס. איריס מורה מדוייקת, קשובה ומלאה בידע. הבחירה שלי לצאת מהמטריקס וללמוד בדרך שונה הייתה עבורי הבחירה הנכונה והמדוייקת ביותר.
  אני ממליצה בחום לכל מי שמבין שיש דרך אחרת להתנהלות עסקית לעבור קריאת מפה וללמוד את הקורס הזה!

  אסתי מאי רז
  אסתי מאי רזעדות של גלית בפייסבוקמשתתפי הקורס