אודות


על איריס שביט

שמי איריס שביט, ואני מאמנת מוסמכת לזיהוי התשוקות והגשמת הייעוד.
השליחות שלי היא לחבר אנשים אמיצים אל גדולתם האינסופית ולהביא אותם לחיים מלאי תשוקה ומעוררי השראה.

לאחר קb9a40d_a97328e1f41644b5bf354e268a21d08dריירה ארוכה כשכירה בענף הפרסום פניתי לדרך עצמאית, ובארבע-עשרה השנים האחרונות אני מלווה אנשים בהקמת עסקים מהבית. הידע הנרחב שרכשתי בעולם השיווק הקלאסי והדיגיטלי, אפשר לי ללוות בעלי עסקים בהקמת מערכי שיווק online ו- offline לשיפור התוצאות העסקיות.

במהלך השנים זיהיתי שבעלי העסקים המצליחים ביותר לטווח ארוך הם אלו שפעלו בהתלהבות ובתשוקה. כל האחרים היו מוכנים להתאמץ "עוד קצת" אבל לא מספיק. הם היו מוכנים להשקיע "עוד קצת" אבל לא מכל הלב. הם היו מוכנים ללמוד "מה שצריך" אבל לא מה שבאמת יאפשר להם לעשות זינוק משמעותי בחייהם או בקריירה שלהם.

לקחתי על עצמי משימה: לעזור לכל מי שמעוניין לזהות את הייעוד שלו לחיות חיים מלאי תשוקה ומעוררי השראה.

היום אני אחת המאמנות הבודדות בארץ שהוכשרה והוסמכה להנחות את תהליך "TRUE PURPOSE" שפותח ע"י טים קלי, המומחה והמנטור המוביל בעולם בתהליכי זיהוי הייעוד של חיינו. כבוגר MIT וכקצין בצי האמריקאי, הוא עבד עם אלפי מנכ"לים ומנהיגים בעולם, ואימן אלפי יועצים, מאמנים ומטפלים. שיטתו הייחודית ופורצת הדרך היא היום הדרך הבטוחה, המהירה והאפקטיבית ביותר, המאפשרת לכל אחד לגלות את הייעוד של חייו.

בנוסף, אני אחת המאמנות הבכירות והמובילות בארץ בתהליך "THE PASSION TEST" של ג'נט וכריס אטווד, מהמנטורים המובילים והמוכרים ביותר בעולם בתהליך גילוי התשוקה של חיינו.

הידע שאני משלבת, בתוספת ניסיון עשיר של ליווי ואימון, מאפשרים לי להוביל אנשים אמיצים אל גדולתם האינסופית, להראות להם את הדרך לחיים מלאי תשוקה ומעוררי השראה, וליצור פריצות דרך משמעותיות בחייהם האישיים ובקריירה המקצועית שלהם.

בשנה האחרונה אני חיה ומעבירה את הידע של ה-HUMAN DESIGN, ומלמדת להכיר את המכניקה האנרגטית הייחודית שכל אחד הגיע איתה לעולם. היכרות עם הידע הזה דרך קריאת המפה האישית, מאפשרת לקבל כלים פרקטיים להתנהלות בחיים,  ממקום של חיבור עמוק למי שאנחנו באמת, ולא מתוך התלות במיינד.

ניתן לפנות אלי להכנה וקריאת מפה.